Ambient on/off

500 Q7 ÇEKİLİŞİ ! ! ! !

142 Day 2,737, 14:30 Published in Turkey Turkey Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

yeterince online olamıyorum oyunda. Bari bi işe yarayayım dağıtayım bişeyler. Paylaşmak güzeldir, siz de paylaşın.
VOTE+SUB yapan herkes çekilişe katılabilir arkadaşlar. Belli sayıya ulaşıldığında çekilişi yapacağız. 500 Q7 tank hibe edeceğim.

read more »

Ülkenin en zenginini tespit ediyoruz

8 Day 1,826, 07:08 Published in Turkey Turkey Financial business Financial business

evet arkadaşlar amaç tüm ülke durumunun ortalamasını almak biraz da kendi maddi durumumuzu karşılaştırmak. İsteyen screenshot da atabilir. Ben başlıyorum
29031 TRY 54 GOLD

read more »

Bulgur için savaşan Türkler

4 Day 1,642, 12:22 Published in Turkey Turkey Warfare analysis Warfare analysis

sizin dikkatinizi çekti mi bilmiyorum ama bazı Türk oyuncular Bulgur için savaşıyor. Her 2 düşmandan biri Türk. Yanlışlıkla mı karşı taraftalar yoksa alenen mi orasını bilemem. Benim görüşüm, düşman için vuruş yapanların tespit edilmesidir.

read more »

Bu ne hal!

48 Day 945, 03:25 Published in Turkey Turkey

Biri açıklasın lütfen, ülke nereye gidiyor? bugun 4 ise girdim, 4ündende çıkarıldım! Maaşlarımız ekmek almaya bile yetmiyor, Kaldı ki silah alalım.. Rankımız gitgide düşüyor, eski halimizden eser yok, bana sorarsanız iktidar bu işleri beceremiyor!

read more »

Erepublik İran'da yasak! İran artık yok!

13 Day 943, 06:46 Published in Turkey Turkey

Herkesin bildiği gibi oyun en büyük müttefiklerimizden biri olan İran'da yasaklandı. Sebebinin de oyunda İran partilerinin çoğunun Sol görüşlü olması. İran hükümetini bu faşist hareketinden dolayı kınıyoruz. Büyük müttefiklerimizden biri artık yok!

read more »