Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Avīze, kas attaino manas eDzīves aktivitātes intensitāti!

Pilsoni, kas Tu esi?

9 Day 1,791, 08:26 Published in Latvia Latvia First steps in eRepublik First steps in eRepublik
Sveicināti!

Ieskatoties pēdējās izmaiņās nebiju pamanījis, ka 1,784 dienā ir veiktas korekcijas pilsoņa profila informācijas opcijās.

Atverot sava profila … read more »

Jaunas izmaiņas - Politiskie amati

4 Day 1,788, 11:29 Published in Latvia Latvia First steps in eRepublik First steps in eRepublik

Labvakar!
Šodien ieejot facebook lapā neticēju savām acīm. eRepublik ir veiktas izmaiņas, kas nav saistītas ar militāro moduli! Kas vēl vairāk mani iepriecināja, ka pirmās valstis, kas šo iespēju ir izmantojušas, ir eLatvija un eSpānija.
Jaunās

read more »

Kaujas lauks caur vēsturei

29 Day 1,782, 10:53 Published in Latvia Latvia First steps in eRepublik First steps in eRepublik

Labvakar!
Kādu laiku neesmu rakstījis. Ar brīdi, kad SoulCraft pārliecinoši saglabā savu vietu prezidenta krēslā, atstājot [url=http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/read more »

Atpakaļ mājās!

8 Day 1,639, 13:15 Published in Latvia Latvia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment


//Rūdolfs Šorno//

Pulkos mēnešus nodzīvoju eSerbijas zemēs, audzēju riepu un cīnījos pa labi un pa kreisi, tomēr, aizmirst par dzimto zemi nevar! Tagad spēka pilns … read more »

Reanimation of Media Mogul project!

7 Day 1,520, 12:24 Published in Serbia Serbia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentGreetings eRepublicans!

I love gold and don't judge me for that - who doesn't. In this case I want to remind about one little shiny thing as MM medal. Not long time … read more »