Ambient on/off

[ΜoFA] Dönem Sonu Bilgilendirme - Mayıs 2015

26 Day 2,754, 16:07 Published in Turkey Turkey Political debates and analysis Political debates and analysisMerhaba arkadaşlar,

Dönem sonuna gelirken şu yoğun gündemde Dışişleri Bakanlığı bilgilendirme makalesi ne kadar okunur bilemiyoruz ama biz yine de görevimizi yapacağız :P. Bu dönem ülke açı … read more »

[ΜoFA] Dışişleri Okulu Projesi

41 Day 2,729, 11:45 Published in Turkey Turkey Political debates and analysis Political debates and analysis
Değerli vatandaşlarımız,

Bildiğiniz gibi Dışişleri Bakanlığı, müttefiklerle ilişkilerimizi sağlamlaştırmak, eTürkiye'nin temsilinin en iyi şekilde yapılmasını sağlamak ve ülkemizi e-dünyada söz … read more »

[ΜoFA] Dönem Sonu Makale - End of Month Article

32 Day 2,723, 09:26 Published in Turkey Turkey Political debates and analysis Political debates and analysis

Merhabalar arkadaşlar,

Dışişleri bakanlığı olarak geride bıraktığımız dönem hakkında bilgilendirme makalesi ile karşınızdayız. Bildiğiniz gibi çok zorlu … read more »

[ΜoFA TR] Thanks to Our Mighty Friends and Allies!

187 Day 2,696, 12:15 Published in Turkey Turkey Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentMighty Friends and Allies,

As country we had hard days. Our enemies tried to take advantage of political situation in eTurkey and they tried to wipe us. They told that they will show “no read more »

[ΜoFA] Message to Our Mighty Friends! - Dostlarımıza Mesaj! [ΕΝ][TR]

120 Day 2,687, 15:27 Published in Turkey Turkey Political debates and analysis Political debates and analysisMighty Friends and Allies,

Today will be a historical day, today we will be more bound than ever with our friends and allies. Today is the day, that we will defeat our common enemies. … read more »