Ambient on/off

Shqiperia

66 Day 1,792, 15:34 Published in Albania Albania Warfare analysis Warfare analysis

Vllezer dhe motra ju uroj dhe ju faleminderoj per mundin qe dhat ne luften kunder FYROM.
Me te vertet jam shum i knaqur dhe kam nderin qe isha president ne kohen kur shqipria arriti rekordin e suksesit me te madh qe kemi pas prej se esht kriju

read more »

QEVERIA per muajin Tetor

41 Day 1,785, 11:41 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis
Vllezer se pari ju faleminderoj per besimin qe ma dhat ne keto zgjedhje.

Ky do jet kabineti qeveritar per muajin tetor.

CP: festimbeqa
vCP: kushtrimzz
Sekretar te shtetit:[read more »

FALEMINDERIT

34 Day 1,782, 17:16 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Motra dhe vllezer Faleminderit qe me dhat voten dhe ma besuat presidencen.
Do mundohem te jap maksimimun nga ana ime me aq sa di dhe sa mundem :)

Titullin ne ket artikull "Faleminderit" e shkruajta per luften te cilen e fituam dhe si asnjeher

read more »

THIRRJE PER LUFTE !!!! [ALB/ENG]

110 Day 1,776, 16:25 Published in Albania Albania Battle orders Battle orders

{ALB Version}

Vllezer, FYROM E THEU MARRVESHJEN.

Ata na ben Natural Enemye dhe ne te njejten menyr ia kthyem edhe ne kshtu qe ju lus te gjithve mobilizohuni dhe prisni urdhra sepse do kemi Lufte Serioze.

Ata Pissa (Fyromi) jan … read more »

Thank u First Division Of Albania

20 Day 1,668, 15:40 Published in USA USA Warfare analysis Warfare analysis

So first i saw this:


But then it was like:


And Fyrom was like:
[img]http://thereifixedit.files.wordpress.com/2011/11/[/img]

read more »