Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Erepublik Araştırma ve Geliştirme Gazetesi.

3,5 yıllık deneyim ile sizlerle...

ilk yazı 834. erepublik gününde ele alınmıştır:

http://www.erepublik.com/en/news paper/erepublik-arge-gazetesi-224298/28

[EA Gazetesi] Türkiye ve Ekonomi

26 17 hours ago Turkey Political debates and analysis Political debates and analysis


Merhaba sevgili dostlar öncelikle Ramazan Bayramınızı kutlar sağlık,mutluluk ve huzur dolu günler dilerim. Bugünkü makalemiz ekonomi ağırlıklı bir makale olacak. İyi read more »

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler

47 Day 2,431, 05:44 Turkey Political debates and analysis Political debates and analysisTurnuva bitti ve Maden savaşları başladı. Türkiye Maden savaşlarına oldukça kolay başladı. Beklenenin aksine herhangi bir saldırıya maruz kalmayan Türkiye'nin şread more »

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler

56 Day 2,426, 06:10 Turkey Political debates and analysis Political debates and analysisHaftasonu bülteni ile karşınızdayız. Bir önceki makalemizde bahsettiğimiz Moldova harekatı gerçekleşti. Böylece Türk orduları karadenizi geçerek Podolia bölgesine kadar ulaşread more »

[EA Gazetesi] Yeni Dünya Kupası Finali

31 Day 2,421, 06:55 Turkey Political debates and analysis Political debates and analysisAdından da anlaşılacagı gibi yeni dünya kupası finali gerçekleşecek. Bu turnuvaya katılacak olan ülkeler kesinleşmişti. Bunlar; Argentina, Chile, Croatia, Greece, read more »

[EA Gazetesi] Türkiye ve Dünyadan Son Gelişmeler

40 Day 2,420, 13:51 Turkey Political debates and analysis Political debates and analysisTürkiye uzun süredir hayalini kurdugu tekere sonunda kavusmuştu ancak ortada bir sorun vardı; %100 bonusa hala ulaşılamamıştı. İşte bu sorunda ortadan kalktı. Türkiye S.read more »