Ambient on/off

Shperndaj ALL

2 5 days ago Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Pershendetje te gjitheve
Shperndaj nga 50 ALL per njeri ne qofte se ai person me ndihmon duke :
Klikuar ne reklame ne blogun tim [footb-info.blogspot .com]
Kush i ben 2 klikime ose nje ne reklame ne dite te me thoje dhe i ka 50ALL te shtuara ne

read more »

HAJDE E MERRU ME SHQIPTARET

20 Day 2,125, 14:37 Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Mos te thuash asigje ne kete loje , as ne te keq , as ne te mire per shqiptaret se te kryqezojne kot me kot.

3 Dite me pare , kur lexova nje artikull nga CP i tanishem i Shqiperise , qe do te shperndante arme per misionin e tanishem.
Un

read more »

Shqiptart...

46 Day 2,125, 10:58 Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

http://www.erepublik.com/en/article/sygjerim-per-qeverine-jo-tanqe-por-food--2317796/1/20
Mos t'japesh nje sygjerim per qeverine , po direkt fillojn "sulme" prej Shqiptarve.


Un ket gja e marr si ofendim … read more »

Sygjerim per Qeverine : JO TANQE , POR FOOD.

11 Day 2,123, 13:01 Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublik

Sapo pashe artikullin e CP ton , Crazy Alboz ku theksonte se do te kete Supplies per Epic Warfare, arme Q7

Nje sygjerim i vogel nga ana ime , qe qeveria mund ta marre si te doje eshte qe mos te harxhohen tanqe Q7 per kete mision.
Per arsye se :

read more »

KESHILLE : PRESTIGE POINTS

7 Day 2,122, 02:12 Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublik

Nje keshille e vogel per te gjithe Shqipetaret.
Nese doni te mblidhni Prestige points , luftoni me mire pa Tanqe q1,2,3,4,5,6 apo q7. Mos harxhoni gje
Prestige points do tju vijne njelloj sikur ben 10 hits e 200.000 damage edhe sikur ben 10 hits

read more »