Ambient on/off

Rakstnieku atbalsts & Daudz laimes Latvijai!

10 Day 2,555, 02:33 Published in Latvia Latvia First steps in eRepublik First steps in eRepublikSveiki spēlētāji!

Ir pagājušas 100 e-dienas kopš mana pēdējā raksta, cik gan ironiski ir tas, kad pēdējais raksts bija par karu ar Baltkrieviju un tieši tagad esam atsākuši nākošo karu ar viņiem, … read more »

Karš ar Baltkrieviju

18 Day 2,455, 14:32 Published in Latvia Latvia Warfare analysis Warfare analysisSveiki spēlētāji!

Te atkal es, saskaņas centrs, jau nu nē, bet gan paši ziniet kas. Gribēju izveidot nelielu rakstu par mūsu kopienu. Gribētu pateikties visiem, kas bija … read more »

Māju rūpniecība

12 Day 2,437, 11:36 Published in Latvia Latvia Financial business Financial businessSveiki spēlētāji!

Visiem zināms jau par šo "jauno" industriju, bet tomēr daudzi spēlētāji vēl īsti nesaprot un nesaskata būtību, tad nu sāksim apskatīts šo specifisko ienesumu spēlē. Šī … read more »

Pacifica

28 Day 2,425, 04:26 Published in Latvia Latvia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentSveiki spēlētāji!

Esam izvēles priekšā, ko jums vajadzētu pieņemt. Šis nav oficiāls pieņēmums, bet mans personīgais viedoklis par "+" & "-"!

Sāksim ar to, kad Latvija pagaidām … read more »

Prāta stāvoklis, mosties?

27 Day 2,417, 15:13 Published in Latvia Latvia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentPagājuši divi mēneši kopš pēdējās ziņas no manis, lai arī biju palicis kluss, daļēji pazudis no šejienes, tas nemainīja manu nostāju pret erepublik. Tas nemaz nenozīmēja to, kad man vairs nepatīk te … read more »