Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Alb Live web: 1. kliko http://adf.ly/AUiCe 2. skip ad dhe shiko TV & Sport Live !

Fitoni para te verteta nepermjet shkurtimit te linkut !

6 Day 1,821, 14:46 Albania Financial business Financial business


Ne kete artikull do te mesoni si te fitoni para te verteta nepermjet eRepublik.

Nuk e di nese keni degjuar per [url= … read more »

Tatuazhe 3D !

0 Day 1,796, 06:12 Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment


Keto tatuazhe 3D te realizuara nga Japonezi Chooo San te lene pa fjale...
[img]http://www.vetemshqip.[/img] … read more »

Tifozët serb rrihen nga shqiptarët në Shkup

2 Day 1,793, 07:10 Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment


- Një grup prej dhjetë huliganësh serb janë rrahuar të martën nga dhjetëra të rinj shqiptarë, në afërsi të Ç … read more »

★ SHQIPERI vs. Slloveni | Ora 20:45 | Live nga Alb Live ! ★

2 Day 1,792, 07:54 Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Me poshte gjeni linkun per te pare ndeshjen.Shqipëria në pritje të përballjes me Slloveninë

Sonte nga … read more »

Alb Live me Background te ri !

0 Day 1,779, 13:58 Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Pamja e Alb Live eshte ndryshuar me rastin e 100 vjetorit te pavaresise !

Shikoni pamjen e re KUQ e ZI: Alb Live website read more »