Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

1. Sub my newspaper
2. PM me with the number and your newspaper link.
3. I'll sub you back.
4. Thanks.

Si nuk dola njeher President... :( -_-

13 Day 3,162, 07:25 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Edhe tani qe Presidenti ska funksione kryesore vecse sa per marrjen e Medeljes akoma 'Elita' Kandidon per ty bere President. Si nuk na u dha njeher mundesia apo vota qe te dalim njeher ne 'Brezi i Ri'... Jam ne loje qe nga 17 Maj,2012 si nuk e read more »

Forca SHQIPËRI (。❤‿❤。) ‪#‎ALB‬

1 Day 3,126, 03:06 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Forca SHQIPËRI (。❤‿❤。) ‪#‎ALB‬
[ … read more »

Rajonet (0)

2 Day 3,014, 10:38 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Rajonet (0)

read more »

[Lyrical] Day 2902 Attack RW and Ignore Quebec Or Attack Both.

7 Day 2,902, 09:04 Published in Albania Albania Warfare analysis Warfare analysis

Albanians.. stay in on p*ss* of the Canadian Girls, it is not being released.

pls reshout Albanians, ^_^

http://www.erepublik.com/sq/wars/show/52084

https://goo.gl/N8jsD8 15 free weaps a day for Albanian cits. No large international MU's

read more »

Albanian Army - Percarja! - Justifikimi & Korropsioni !

31 Day 2,526, 03:33 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Pershendetje!
Po filloj shkurt dhe thjesht komandanti i ri ne detyre ThePunisherDS
Po fshin dhe me ka fshire komentet e mia qe lidhen me ndihmat se kur do vijne dhe sa do kemi dhe po ben percarje ne nje njesi ushtarake shteroreread more »