Ambient on/off

Sign up

 

Continue

Continue By creating an account you agree to the Terms of Service & Privacy Policy
Resend email   |  Can't find the email? confirmation@erepublik.com

Resend the confirmation email to this address

Resend email Can't find the email? confirmation@erepublik.com

Solidarumas; Naujienos, turnyras!

Day 1,825, 14:12 Published in Lithuania Lithuania by Solidarumas


Mes nebijome griuvėsių. Savo širdyse mes nešame naują pasaulį.
Buenaventura Durruti, 1896-1936


Muzikinis fonas visiems naujojo pasaulio gyventojams ;)Sveiki visi,

Kaip žinia nestovime vietoje ir judame į priekį. Darbai po truputį kruta, atnaujiname stilių ir vyksta dar daug šaunios veiklos, apie ją vėliau.

Šiame straipsnyje:
- Apie Seimo rinkimus
- Kvietimas prisijungti prie Solidarumo partijos
- Biliardo turnyras visiems Solidarumo partijos nariams


<><><><><><><><><><><>
Apie Seimo rinkimus.

Visus Solidarumo partijos narius raginu kandidatuoti į eLietuvos Seimą ir atsiųsti man PM savo kelių eilučių prisisatymą su užimamomis/užimtomis pareigomis anksčiau ir nuveiktais darbais. Kaip žinote šį mėnesį testuosim naują pirmumo nustatymo tvarką:

50% sudarys privilegijuotų narių sistemos atkūrimas.
50% pačių narių įvertinimai kolegoms.

Na, o nauja dienotvarkė bus tokia:
16-20 diena – keliame kandidatūras į Seimą ir siunčiam motyvacinius laiškus PP
20-23 diena – balsuojame ir įsivertiname patys save. Susidėliojam prioritetus ateinančiai kadencijai.
24 diena – sudėliojamas ir paskelbiamas oficialių kandidatų sąrašas ir partijos programa ateinantiems Seimo rinkimams.
25 diena – Rinkimai!

Taigi kaip matote turim įtemptą dienotvarkę ir nėra kada stovėt vietoje.


<><><><><><><><><><><>
Kvietimas prisijungti prie Solidarumo partijos

Jau nuo neatmenamų laikų Solidarumas yra didžiausia eLietuvos partija. Šiuo metu turim:
• 251 narius.
• 11 Seimo mandatų,
• Seimo pirmininko ir vice Seimo pirmininko postus
Kodėl Solidarumas? Vienareikšmiškai į šį klausymą atsakyti sunku. Vieniems tai draugiškiausia ir greičiausiai į pagalba skubanti partija. Antriems tai sumanių verslininkų, iškilių politikų, gabių karvedžių buveinė, kurioje bus greitai ir aiškiai patariama visais su eRepublik ,ir ne tik, susijusiais klausimais. Tretiems, kaip ir man pačiam, tai vienintelė vieta kur galima pilnai save atskleisti, realizuoti didžiausias savo svajones ir troškimus.

Solidarumas - tai pirmoji Lietuvos opozicinė partija, kuri laikui bėgant iš mažiausiai narių turinčios tapo didžiausia ir pradėjo Seime iškovot daugiausiai vietų. Solidarumas pasisako už nuolatinius karinius veiksmus, nes tik karai gali tiek pakelti ekonomiką, tiek sudominti ir pritraukti žaidėjus. Mes ieškome būsimų politikų ir aktyvių žmonių kurie turi minčių ar idėjų kaip pagyvinti partiją ar Lietuvą, jos visos yra išklausomos. Turime Skype pokalbių kambarį prieinamą visiems partijos nariams.

Kuo mes skiriamės nuo kitų partijų?

Partija orientuojasi į partiečių socialinę gerovę, rūpinasi tiek naujokais tiek senbuviais, Partijos pokalbių kambaryje nuolat vyksta diskusijos aktualiomis žaidimo ir realybės remomis. Galime pasiūlyti pagalbos karo, ekonomikos, politikos klausimais. Turime savo MU, prie kurio gali prisijungti visi norintys eLietuvos piliečiai.

Čia – Solidarume, turime daug aktyvių ir dinamiškų narių. Kartu mūsų bendros pastangos ir idėjos yra didžiausia eLietuvos politinė jėga ir ateitis. Aktyviai dirbdami naujokų įtraukimo į žaidimą srityje su mentorių programa, bei kartu ir su patyrusiais žaidėjais, priimame praktiškiausius sprendimus visuose eLietuvos politikos aspektuose.

Iki šiol eLietuvos Prezidentais buvo šie Solidarumo partijos nariai: linksmas/Moriarttis, 1shakalas1, Edgaras Mzk, TcTarget, Arkangelas, Migasss, Nukainotas. Surenkam daugumą Seimo mandatų kiekvieną mėnesį ir gerai rūpinamės visais savo nariais. Esame sukūrę mentorių programą, kurios tikslas – patarti, padėti, paremti.

Kaip Jūs galite prisijungti prie mūsų bendruomenės?

Prisijunti prie Solidarumo bendruomenės lengva. Viskas ką jums reikia padaryti, tai du paprasti žingsniai.
1. Prisijunk prie mūsų partijos.
2. Parašyk man savo „Skype“ nick, kad pridėtume prie pokalbių kambario.


Jei skaitai tai ir dar neesi Solidarumo partijos narys, prašome apsvarstyti mus kaip vieną iš variantų. Džiaugsimės jei nuspręsi tapti mūsų bendruomenės dalimi!<><><><><><><><><><><>

Biliardo turnyras visiems Solidarumo partijos nariams

Partijos nariai atliktoje apklausoje išreiškė norą, kad partija organizuotų įvairius žaidimus ir konkursus. Tad pristatau pirmąjį organizuojamą biliardo turnyrą. Viskas vyks Miniclip žaidime 8 Ball Pool Multiplayer Play friends skiltyje. Bus žaidžiama iki 3 pergalių atkrintamuoju būdu. Prizinis fondas šiuo metu – 1000lt; 200 q5 tankų; maistas 10‘000hp atstatyti. O jis vis auga ir visi norintys gali jį tik dar labiau padidinti susisiekdami su manimi – 1salakahs1

Tad kviečiu visus Solidarumo partijos narius išmėginti savo sugebėjimus prie biliardo stalo ir laimėti šaunių prizų. Pralaimėjusių nebus. Tad registruokitės atsiųsdami man žinutę į PM visas kitas sąlygas atsiųsiu :)

<><><><><><><><><><><>

Pabaigai visiems linkiu: Keep on Rockin’ in the Free World!

Pagarbiai,
1salakahs1
Solidarumo PP
 

Comments

Brst
Brst Day 1,825, 14:24

voted.

Funnyte
Funnyte Day 1,825, 14:25

o7

Migasss
Migasss Day 1,825, 16:23

o9
tai ką, kolegos, pasigalynėsime :]

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,825, 20:42

kiek suprantu dabar reiktu cia surengti atsakomaji reida...siek tiek teisybes, siek tiek sudu pylimo ir zinoma DAUG MORALO APIE AMORALUMA ir kur ritasi pasaulis ir be jokiu e

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,825, 21:15

aha irgi panasiai pagalvojau, na bet nenusileisime iki situ lygio, sekmes stumdant saratus:)))

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,825, 21:24

gal geriau vartoti nepasikelkim iki ju lygio....(kad tapti teisuoliu moralistu be pagerinimo niekaip:))) ) o tai moralus menininkai musu jautrus isizeis uz nepasverta zodi "nusileisti"... ))

Migasss
Migasss Day 1,826, 01:39

Kad š. pilti jūs ir temokat. Neturit nei principų, nei vertybių. O jei norit pažaisti kartu, galim ką nors ir sugalvoti. Mielai tarp mūsų kilusius nesutarimus išsiaiškinčiau su lazda... Biliardo lazda prie pulo stalo. :]

auris0
auris0 Day 1,826, 03:57

o7

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,826, 08:18

ech jau galvojau normaliai kaip vyrai issiaiskinsim, tai ne viska turejai sugadinti su tuo pulo stalu:)) del sudo pilimo, paziurek komentarus po musu straipsniais ir po jusu, ir viskas bus aisku:)

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,826, 08:56

"Turime savo MU, prie kurio gali prisijungti visi norintys eLietuvos piliečiai." noreciau prisijungti, bet kazkaip labai neaptikimai atrodo kai paciu veliavnesiu nera tame buryje, o juk jie turi pirmi eiti i musi, ar cia tik seimo rinkimams galioja? na buryje goldo neuzkalsi. zodziu kazkaip tas jusu burys skamba kaip afera, kaip vyktoro reklama, kad padarys min alga 1500 po nauju metu:))

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,826, 09:05

"Mes nebijome griuvėsių. Savo širdyse mes nešame naują pasaulį. "


===>"Pasaulį naują pastatysim!" Ar man vienam cia panasu?

kriste ir darius
kriste ir darius Day 1,826, 13:10

"Komjaunimo Tiesa" . nušalinus e-Profsajungos buvusi vadova M.Šveika ,del korupcijos ,naujasis pirmininkas Šakalamakalas emesi kardinaliu veiksmu profesines sajungos ivaidzio gerinimui ... pirmiause buvo pasirupinta Tarptautines Bendrijos pripazinimu, veliau is KM "pasiskolinta" dalis pinigu sumos reklaminiam klipui http://www.youtube.com/watch?v=ohcgbtu3mdk ..kadangi "Moteru Sajunga" atsisake susimoketi nario mokesti, leidybine kompanija parinko pigiausius subtitrus ir muzikini fona.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.