Ambient on/off

Sign up

 

Continue

Continue By creating an account you agree to the Terms of Service & Privacy Policy
Resend email   |  Can't find the email? confirmation@erepublik.com

Resend the confirmation email to this address

Resend email Can't find the email? confirmation@erepublik.com

Megújul a Nemzeti Front!

Day 1,112, 11:14 by Nemzeti Front


Adjon az Isten!

Pártunk egy újabb mérföldkő elé lépett. Miután nyáron több meghatározó alakunk abbahagyta a játékot, úgy döntöttünk, hogy nem adjuk fel a harcot és újult erővel küzdünk hazánk, és a Nemzeti Front felemelkedéséért. Mivel sokak számára nem teljesen világos, hogy milyen értékeket képviselünk, ezért röviden szeretném bemutatni pártunk szellemiségét.

A közhiedelmekkel ellentétben a Nemzeti Front nem fasiszta vagy nyilas, hanem tiszta, keresztény-nemzeti nézeteket vall. A szélsőbaloldali, anarchista, illetve szélsőliberális eszméket a nyilas-náci ideológiával egyetemben elutasítjuk.

Célunk, hogy egy erős Magyarországot építhessünk egy erős hadsereggel, mely képes az EDEN-t vezető Románia eltörlésére, és számos elcsatolt terület (Őrvidék, Kárpátalja) visszaszerzésére. A nagy többség ugyanis ezért kezdett el játszani. Tudjuk, nem könnyű feladat, de a lehetetlen nem létezik. Külpolitikánk lényege barátság, illetve szövetségkötés Lengyelországgal. "Magyar lengyel két jó barát, együtt harcol, s issza borát."

Hadügyi, gazdasági, külügyi, szociális, oktatási programjainkat igyekszünk minél hamarabb megismertetni a közvéleménnyel, erre a soron következő cikkekben kerítünk sort.

Pártunk saját harci alakulattal is büszkélkedhet. A Kuruc Sereg közel 40 aktív, tettre kész harcost számlál. Vezetője csiripapa. Napi ellátmányt, szükség esetén fegyvert és repjegyet biztosítunk.
Továbbra is várjuk az érdeklődőket, jelentkezni az alábbi címen lehet: http://economy.erepublik.com/hu/accounts/2201976

Pártunk kiemelt figyelmet szentel a kezdő játékosok segítésére, nevelésére. Ezért létrehoztuk a Levente Szakaszt, melyben a 20-as szint alatti játékosoknak nyújtunk anyagi, szellemi támogatást. A felvételhez NF párttagság szükséges.


"Leventének lenni büszkeség!"

Tarsolytestver,
sajtóreferens, toborzótiszt

A Nemzeti Fronthoz csatlakozni a párt oldalán lehet: http://www.erepublik.com/en/party/nemzeti-front-3420/1

Hivatalos chatszobánk, ahol mindig fentvagyunk: www.mibbit.com/chat#kuruc




 

Comments

Arget
Arget Day 1,112, 11:39

Sok sikert!

Son Goku No.1
Son Goku No.1 Day 1,112, 11:40

nekem az avatart nem tölti be.

Disznokiraly
Disznokiraly Day 1,112, 11:43

Kun Bela nem vesztettél sokat:D

TSic
TSic Day 1,112, 11:45

Sok sikert!

stevest
stevest Day 1,112, 12:07

vote

Imperius Maximus
Imperius Maximus Day 1,112, 12:38

Hajrá!

GyermekT
GyermekT Day 1,112, 12:51

sok sikert!

Kuruc Veszedelem
Kuruc Veszedelem Day 1,112, 13:12

Vote!

Betyu
Betyu Day 1,112, 13:34

Remek! Vote!

csiripapa
csiripapa Day 1,112, 13:40

Vote!

Amergin
Amergin Day 1,112, 13:58

eh! Ha nem vagytok fasiszták és/vagy nyilasok, akkor engem már nem is érdekel...

Innen dumalok
Innen dumalok Day 1,112, 22:14

"A közhiedelmekkel ellentétben a Nemzeti Front nem fasiszta vagy nyilas"

Akkor miért kell állandóan a tagjaitok között horogkereszteket, ss jelvényeket, nyilaskeresztes jelképeket reportolni? : P

Persze tudom, ök csak tagok és nem tehettek arról mit raknak ki : )

kuruc stanci
kuruc stanci Day 1,113, 02:20

Hajrá!

safard
safard Day 1,113, 04:03

Innen dumalok: horogkeresztre nem emlékszem senkinél a mostani NF-ben, a nyilaskereszt talán a régi, nagy kicserélődések előtti NF avatárban volt, ha jól tudom. SS jelvények meg tudtommal nem tiltottak, ugyanis nem önkényuralmi jelképek, inkább a hadtörténelem részei. Az, hogy te minden germán rúnát repoltolsz a te bajod. Gondolom a rovásírásjelekért is szívesen kiosztanál néhány pofont az egyenlő bánásmódért folytatott harcban. Egyszer majdcsak eljutsz arra a szintre, hogy utánaolvas a dolgoknak csípőből trollkodás helyett!

Innen dumalok
Innen dumalok Day 1,113, 04:53

safard: Dizelcsiga tegnapi kommentje: "letiltották az avatarom, mert egy kis horogkereszt és SS jel is volt rajta" Ennyit arról hogy ki trollkodik csipöböl : P

csiripapa
csiripapa Day 1,113, 13:33

Jaj Innen dumalok!
Majdnem elfelejtettem!
A létszámunk az eltörlésünk előtt 66 fő volt.Megkértél majd akkor dumáljak ha meg lesz ugyanannyi!
Most közölném veled: 85 fő eddig!
Ha van még valami bajod szólj:)

csiripapa
csiripapa Day 1,113, 13:36

Akkor miért kell állandóan a tagjaitok között horogkereszteket, ss jelvényeket, nyilaskeresztes jelképeket reportolni? : P

Persze büszke lehetsz hogy ennyivel is hozzájárulsz a népesség csökkenéséhez!
Hm!Gratulálok, tényleg sokat tettél:P

kurucsereg
kurucsereg Day 1,114, 05:27

Vote!

Vadmagyar88
Vadmagyar88 Day 1,114, 05:29

Vote!

safard
safard Day 1,114, 08:33

Innen dumalok: akartam válaszolni, de inkáb meggondoltam. Nem érdemled meg!

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.