Ambient on/off

Sign up

 

Continue

Continue By creating an account you agree to the Terms of Service & Privacy Policy
Resend email   |  Can't find the email? confirmation@erepublik.com

Resend the confirmation email to this address

Resend email Can't find the email? confirmation@erepublik.com

Kas vyksta Seime, arba tikrasis Solidarumo atstovų veidas (Update)

Day 1,880, 12:36 by mygatukas

Solidarumo partijos PP, paprašė nesieti šio įvykio su Solidarumo partija. Kol jie išsiaiškins partijos viduje, prašau laikyti tai straipsniu nukreiptu ne prieš Solidarimo partiją, o prieš asmenis, kaip Solidarumo atstovus. Deja panaikinti Solidarumo iš straipsnio pilnai negaliu.


Šįkart su Jumis sveikinuosi kaip Seimo narys. Pirma mano kadencija, pradžia gal nuobodoka, tik Lozokratų klausimas biški Seimą pajudindavo. Bet šiandien... Šiandien Seime pasijutau kaip kažkokiam Solidarumo atstovų kontroliuojamame sovietiniame GULAG'e. Gal ir ne idealus palyginimas, bet straipsnį rašau "ant karštųjų" dėl to per daug nekreipiu dėmesio į rašybą ar palyginimų pagrįstumą.
Taigi, kas tame Seime įvyko. Gal reikėtų patikslinti, Seimo Skype čate. Musų nebegerbiamas SP Arkangelas (tikrai ne Gabrielius, ar kitas iš tų šventųjų) paleido apkaltą CP. Nu ko nepasitaiko. Mergina ar alumi nepasidalino. Tada prasidėjo SOL šou.


Kaip matome, Šakalėlis (Giedrius), nusprendė pabūti Stalinu ir nurodinėti, kad reikia balsuoti CP nušalinime, pateikdamas MELAGINGĄ informacija. Visi paneigimai buvo ištrinti, o pačio CP Pararam komentaras, buvo ištrintas net ne Šakalėlio, o pačio Arkangelo. Taip, Laurynas yra Arkangelas.

Bendrame seimo pokalbių kambaryje buvo pradėti rinkti "parašai", dėl SP nušalinimo. Šakalėlis nemiegojo, ir uždėjo mute. Kodėl? A kodėl Stalinas į Sibirą trėmė? Bijojo, kad protingi žmonės, jam pridarys problemų.Surinkus 4 balsus, visi gavo mute. Nors tiksliai nežinau ar visi, bet dauguma. Nesitaiksdydami su tokia Šakalėlio savivale, kai kurie Seimo nariai paliko pokalbių kambarį.

Seimo forume buvo pradėti rinkti parašai dėl SP nušalinimo. Reikalinagas skaičius surinktas per 5 minutes. Buvo pradėtas balsavimas, paskutinį karta, kai žiūrėjau buvo UŽ-10, PRIEŠ-0, taigi nuspėti, kaip jis būtų pasibaigęs, nereikia įpatingų galių. Dėja jis buvo ištrintas... Dėl kokių prežasčių? Nežinau.

UPDATE: Šiuo meto vyksta viešas balsavimas dėl SP nušalinimo.

vSP nusišalino pats:
 

Comments

Udra
Udra Day 1,880, 12:40

Gėda. Patys veidu į š.. kritot. Sveikinu.

TheUnit EmuSV
TheUnit EmuSV Day 1,880, 12:41

Ir jau kelintą kartą tokie dalykai vyksta, baisu.

gliookas II
gliookas II Day 1,880, 12:41

Tokios gedos svietas dar nemate. Cia jau net nebe trolinimas, o elementarus kenkimas Lietuvai, valdziai ir t.t.

miestiete
miestiete Day 1,880, 12:42

Nusivyliau SOL atstovais kaip niekada.
Jau taip SOL veidą ir įvaizdį su šūdu keli nariai suteršė, kad nemanau, ar kada dar atsistatys.
Gėda SOL

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,880, 12:43

Geda solidarumui!!!

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,880, 12:44

Patvirtinu, kad zaidejai nick arkangelas ir shakalas, ar kaip ten atvirksciai rasosi, pridare gedos SOL partijai, skleisdami erezijas, priversdami neapsikentusius seimo narius iseiti is seimo, atimdami man balso teise seimo nurodymose, del ko dabar negaliu paleisti MPP su Indonezija. SOL partijos PP nepaneige kad jis nepalaiko situ veikeju, iskele juos i SP ir vSP, todel siulau visiems esantiems SOL partijos nariams eiti i kitas partijas, ir nebuti toje gedingoje partijoje, deklaruojancioje, sazininguma ir kitas moralines normas, bet viso to nesilaikantiems. Eikit i LNP, LLS, LTS, LMS arba i kitas mazesnes partijas. SOL partija siandien kenkia Lietuvai, ir daro jai tik nenauda!

TheUnit Neziniukas
TheUnit Neziniukas Day 1,880, 12:44

Mad bro?

Udra
Udra Day 1,880, 12:45

Beto, gerbiamo (tebeesančio) SP, jau nebe kaip Seimo narys (tavo sprendimu, kuriam aš nepritariu), o kaip eLietuvos pilietis, vienos didžiausių Partijų eLietuvoje prezidentas, Užsienio Reikalų ministras (vardinu, kad teigtumeisi atsakyti)... ir kaip eLietuvos pilietis, kuriam tu atstovauji ir vykdai mano valią. Gal malonėtumėte tiksliai parodyti vietą Seimo statute, kurioje nurodoma, kad asmuo, palikęs Seimo chat'ą prarandą Seimo nario mandatą.(nežinantiems, tokios nėra) Mane išrinko tauta, ji mane nušalinti ir tegali.

Archi tektas
Archi tektas Day 1,880, 12:49

Jei atima teisę kalbėti, pareikšti nuomonę, pagrįsti kodėl spaudžiau mygtuką PRIEŠ impeachmentą, tai nei manęs kaip seimo nario negerbia, nei patys savęs. Kodėl reikia sėdėti tuose chatuose be tolko? Kad kažkokių įdijotų paliavų klausyt? Pi*au ir skambinau

Migasss
Migasss Day 1,880, 12:52

Prašom nekišti Solidarumo partijos į savo purvalaikraščius. Ir kaip žmonėms kyla begalinis noras ,,stumti" ant partijos, ieškoti bet kokių pretekstų ją šmeižti. Prieš viešai liedami savo šlykščią tulžį, bent perskaitykite ką parašėte, nes straipsnis nukreiptas ne į konkrečius asmenis, o į visą partiją.
O prirašinėti raginimų stoti į kitą partiją.. Gėda.

Profkas
Profkas Day 1,880, 12:54

Tai asmuo yra partija, o partija yra asmuo. Jeigu partija negali suvaldyti savo partiečių tai akivaizdu, kad kalta pati partija ir mes turime teisę ją apkeikti.

mygatukas
mygatukas Day 1,880, 12:56

Migai, Jie yra Solidarumo atstovai seime, užimantys aukštas pareigas. Jei Jūs viešai šiuos asmenis pasmerksite, ir išmesite iš partijos, aš pagalvosiu apie straipsnio redagavimą. Dabar aš nesijaučiu pamelavęs nei apšmeižęs. Aš niekada "nestūmiau" nei ant vienos partijos, bet šitie dalykai peržengė visas ribas.

Migasss
Migasss Day 1,880, 12:56

Šiuo metu partijos vadovas esu aš. Jeigu ką nors partijos vardu padarysiu prieš Lietuvos interesus, prašau, kalkit mane prie kryžiaus, atsakysiu pats savo vardu. Bet šiuo atveju, Solidarumo partija nieko blogo nepadarė.

Profkas
Profkas Day 1,880, 12:57

Kaip jau minėjau, padarė. MIGAI VALDYK SAVO ARKLIUS, O TAI IŠ VEŽIMO IŠKRISI.

gliookas II
gliookas II Day 1,880, 12:58

Migai tu juokauji? Tikrai dabar apsimesi slanga ir savo draugeliu dangstysi? : DDDDDDDDD

nesveikas tu ; DDDD Bent patyletum

Migasss
Migasss Day 1,880, 12:58

Mygatukas, ribų peržengimas yra šis straipsnis. Nežinau kaip kiti, bet aš asmeniškai smerkiu šį straipsnį kaip įžūlų išpuolį prieš mano partiją. Spjauni į mano partiją, spjauni asmeniškai į mane.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,880, 12:59

Jeigu butu vienas seimo narys, tad apartija nebutu kalta, kai seime savivaliauja 2 seimo nariai uzimantys SP ir vSP postus, tai jau partijos reikalas. O tamsta mygtorai buvote perspetas apie siuos 2 zmogeliukus, bet matyt labai palaikote juos, kad nekreipete i juos demesi. Taigi siuos veiksmus palaiko ir tamstos partija, tai as nematau kur cia stumimas. Pripjovet grybo srebkit dabar.

miestiete
miestiete Day 1,880, 12:59

Mindaugai, o (ne)gerbiamasis bent skaitot, ką Jums Mygatukas parašė?

Migasss
Migasss Day 1,880, 13:00

Gliookai, su jais bus atskira kalba kai išsiaiškinsiu visas aplinkybes. Šiuo metu stoju prieš šią neteisybę, kaip straipsnį, Solidarumo atžvilgiu.

Profkas Day 1,880, 13:01

Comment deleted

Migasss
Migasss Day 1,880, 13:08

Bent jau su manimi, kaip Solidarumo partijos vadovu, nebuvo derinti jokie pastarieji veiksmai numatyti šiame straipsnyje. Solidarumo partijos vardu prašau nesieti šių asmenų veikos su partija.

Migasss
Migasss Day 1,880, 13:09

Profkas, užteks trolint?

Profkas
Profkas Day 1,880, 13:14

Vienoj vietoj rašai, stumi ant jų prie ko čia partija, čia įžeidi partija jau įžeidi visus, tai čia jie tavo partiečiai, tai jau su jais susidorosi, nesuprantu aš tavęs...

gliookas II
gliookas II Day 1,880, 13:14

Migai, mums nereikia jusu atskiru kalbu, jusu partinis reikalas musu neliecia, kaip supranti. Pazabok savo narius arba atsiribok partijos vardu nuo ju neteisybiu daromu, nes jau perzengia visas ribas. Mums tavo pabarimai vidaus nerupi

1salakahs1
1salakahs1 Day 1,880, 13:15

Partija čia neturėtų būti painiojama, nes veikiau pats, o ne prisidengdamas partija. Pripažįstu savo kaltę ir pasitraukiu iš vSP, bei Seimo.

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,880, 13:18

Cirkas išvažiavo klaunai pasiliko.

Jei jūs tikrai manėt, kad galit nušalinti pararam, nesiskaityti su seimo nariais ir taip stojus prieš TAUTĄ laimėti siūlau patikrinti kokioje šalyje gyvenate, čia ne SSRS. Visi asmenys kurie palaikys šituos išdavikus galit, kartu su jais, keisti pilietybę ir daugiau čia nesirodyti.

Vilkas Pilkas
Vilkas Pilkas Day 1,880, 13:21

Migai siūlau išmešti tą mėšla, nes tai gadina visą SOL vardą ir beje - SOL pasidarė sau labai didelę gėdą. Manau ateityje tiems solidarumo nariams nebus leista užimti atsakingų postų.

Migasss
Migasss Day 1,880, 13:21

Profkai, tu skaityti moki? Bendrauti sugebi? Kai įgysi šiuos sugebėjimus, galėsim ir bendrauti.

Gliookai, jeigu mūsų partinis reikalas jūsų neliečia, tai kodėl šis straipsnis turi liesti mūsų partiją? Atvirai įžeidinėti ir pilti mėšlą? Bent jau kas man asmeniškai nerūpi, tai tavo nuomonė, kaip etatinio nesąmonių darytojo ir SOL priešo.

TheUnit EmuSV
TheUnit EmuSV Day 1,880, 13:23

Na kai žmogus yra vPP, tai sunkoka nesieti jo su partija, be to reiktų apgalvoti savo veiksmus, jeigu užimi, tokias garbingas pareigas ir gauni PP pasitikėjimą ir paskyrimą vice ir atitinkamai reprezentuoti savo partiją viešojoje erdvėje.

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,880, 13:29

Migai, o tu moki skaityti?

Serminatorius II Day 1,880, 13:32

Comment deleted

merkasz
merkasz Day 1,880, 13:46

migai neapsimesk tikrai kvaileliu.. tu iskelei situos du seimo narius i seima ir tu uz ju veiksmus turi atsakyti.. beto SP tikrai posta gavo per visa SOL partijos palaikyma .. ir dar giniesi kad partija su jais nesusija.. cia nea asmeninis trolinimas o jau seime trolinti ziauru bei gedinga .. Migai palinkeciau kita seimo rinkimams sudelioti pririotetus tikrai vertesniems zmonem ir kad nereiktu raudonuoti pries visa lietuva.

Migasss
Migasss Day 1,880, 13:56

Merkaz, dar kartą sakau, jog jie prisiėmė visą atsakomybę ir veikė ne po Solidarumo vėliava. Mūsų vadovybėje visas šitas skandalas paaiškėjo jau PO visų šių veiksmų. Taip, jei būčiau viską matęs, būčiau sustabdęs šią nesąmonę. Deja, viskas vyko ne mano ir Solidarumo akiratyje. Neturėjau absoliučiai jokių galimybių visko sustabdyti.

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,880, 13:59

Ką čia kliedi? Kas per PP?

merkasz
merkasz Day 1,880, 14:00

gal ir tiesa sakai bet vel kita men tuos pacius seime pamatysim ir vel kokia nsm sumastys. nes vienas is tu jau ne pirma men girdimas.. nors mazai paskutiniu metu duomiuosi kuo bet tas girdimas savo trolinimais ir nsm.

Mindziuss
Mindziuss Day 1,880, 14:03

Tokiais būdais draugų nesusirasite, mielieji, o ir turimus galite prarasti.
Ir po to nedejuokite, kodėl jūs liekate neremiami ir kad nuo jūsų yra nusisukama ir t.t.

Lengviausias būdas, susimovus, atsiprašyti ir teigti, kad aš veikiau savavališkai ir nepykit ant mano partijos. Buvęs iš Solidarumo partijos ėjęs ir tapęs SP, Solidarumo PP... Deja, sąryšis tarp 1salakahs1 ir SOL yra, tad natūralu, kad teisiama visa partija.

Gėda...

Brisiaus Galas
Brisiaus Galas Day 1,880, 14:54

Mindžiau - na kaip čia pasakius... Taip, sutinku kad naivu tikėtis jog partijai tokie išsidirbinėjimai neatsilieps - visdėlto tiek SP, tiek vSP yra partijos atstovai seime. Bet partijos pirmininkas bei pati partija juos paskyrė atstovauti seime už prieš tai atliktus darbus, tikrai ne už būsimas išdaigas - kurių negali nei tikėtis, nei nuspėti.

Visiems - tiesą pasakius net pats nebūčiau pagalvojęs, kad tokie dalykai galėtų įvykti - nei iš Solidarumo atstovų, nei iš kurios nors kitos partijos. Bet tas visas rėkavimas kaltinant daugiau ne pačius narius, o partiją kurią jie TURĖTŲ atstovauti... O dar tos agitacijos - kokia šiokia ir tokia partija - eikit kitur... Kiek matau komentaruose, šūdas pilamas praktiškai vien ant partijos, nustumiant pačius diskutuojamuosius asmenis į foną. Na atleiskit, bet mano nuomone tai tikrai žemas lygis.

Leiskite Migui išsiaiškinti su šiais asmenimis dėl jų netinkamo atstovavimo partijai ir kaip jau kažkas viršui sakė - tie tie patys asmenys kitą mėnesį atsidurs seime ar bus siūlomi į užimtas vietas, tada ir reikškite savo nepasitenkinimą partija, vietoj šūdų pilsymo kuriuo užsiimate dabar :]

Peach out

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,880, 15:09

kaip ziurima i viska pro vaikiska prizme pas tave chimpimpuk, matosi kad draugus turi apginti, bet nu kitaip nera, kaip sakoma, apie organizacija sprendziama is jos nariu. taigi stai turim ka turim. O tie sp ir vsp ne siaip sau atsirado, juos konkreciai prastumet juos, nors shakalelis jau praeita kadencija gryba pjove, bet jums tai ne motais. taip kad visi auksciau issakyti komentarai yra tiesiog teisus, kas liecia ta partija.

axemas
axemas Day 1,880, 15:16

Del SOL, tai manyciau maziausiai ka tai partijai siuo metu reiktu padaryt, tai atsiprasyti viesai, kad prastume i tas pareigas tokius narius. Partija kazkiek turetu buti atsakinga uz savo keliamus kandidatus.

pantera7
pantera7 Day 1,880, 15:18

InUrFaceChimp - iš esmės sutinku ir pritariu. Tad tikimės bus partijos vardu kažkas paskelbta kaip vertinama situacija ir kažkokios išvados ir galiausiai viskas paaiškės.

Josef Terboven
Josef Terboven Day 1,880, 17:33

Remiantis eLietuvos konstitucijos antrojo skirsnio aštuntuoju punktu, kuris skelbia, kad eLietuvos pilietis turi teisę turėti ir reikšti savo nuomonę, įsitikinimus ir pažiūras. eLietuvos piliečiui neturi būti kliudoma reikšti savo nuomonę, įsitikinimus ar pažiūras, jei jos nekelia grėsmės eLietuvai ar jos santvarkai. Ši teisė gali būti ribojama, jei yra pažeidžiamos kito asmens teisės, laisvės ar orumas.

Raginu visus seimo narius balsuoti už seimo Pirmininko nušalinimą ir įgaliojimų atėmimą!

Taip pat galima būtų įžvelgti ir antrojo skirsnio devintojo konstitucijos punkto pažeidimą - 9. Masinės informacijos cenzūra yra draudžiama, nebent tai kelia grėsmę piliečių orumui, neatitinka tiesos ar kelia grėsmę eLietuvai, jos santvarkai ar gerovei.

Tokiems žmonėms, laužantiems net ne vieną konstitucijos punktą reikėtų iš viso neleisti gauti JOKIOS valdžios, nes jie nepasitaisys ir toliau laužys teisinius punktus, bei naudosis savo užimamomis pareigomis ne pagal paskirtį!

Etmonas Radvilas
Etmonas Radvilas Day 1,880, 17:55

As jau esu sakes,kad negalima pasitiketi tokia partija kurios ideologija yra anarchija,nes jiems nera jokiu morales ir orumo normu.Ir isvis kaip buvo galima sitaip elgtis.
Reikia kazko imtis griestu priemoniu,idant sitai nebepasikartotu.Ir mes negalim leisti tokiai partijai tapti valdanciaja,nes Solidarumo partija net nesugeba susitvarkyti partijos viduje ir as manau,kad jiems nesvarbu ka jie priima i savo gretas,jiems svarbu,kad butu tik daugiau zmoniu.
Ir kas isvis sugalvojo ta Solidaruma cia kurti, ka mes gal kazkokie lenkai,kad kartojam juos.Solidarumo partija uz tokius dalykus reikia uzdrausti ir stebeti,kad kitos partijos nebepriimtu tu paciu zmoniu.
Reikia ivesti tvarka,idant tokios nesamones nebepasikartotu,nes jeigu nieko nedarysim tai vel pasikartos,reikia grieztai elgtis tokiose situacijose ir nepriimti jokiu atsiprasymu ir uz tai bausti visa partija.

Sharass
Sharass Day 1,880, 20:26

Smagu bent jau, kad mes sugebėjom visi išlikti šalto proto ir kartu apginti eLR Prezidentą, nors ir buvo paskleista dezinformacija, žmonės nutildyti, vesta cezūra. Priminė man sausio 13 - osios įvykius, nors kontekstas ne toks žiaurus bent jau...
Už laisvę ir Tėvynę iki galo o7 http://tinyurl.com/aexw5j3

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,881, 23:30

na ka Miguti esi prikarksejas. Tai kaip ten su partijos veliavnesiais ir t.t.? Sakei kad jie turi atsijoti tinkamus zmones i seima ir kita bla bla..... Neatsijojei bet dar ir i SP prastumei. Jei tikrai tavo vertybes yra tos pacios kurias deklaruoji turetum atsistatydinti is PP ir daugiau ten nosies nekisti. Norom nenorom po tokiu atveju prisimenu S.Dzonsono minti: "Patriotizmas – tai paskutinė niekšų užuovėja"

Rytu aukstaitis
Rytu aukstaitis Day 1,881, 00:13

Politika... Žiūriu,čia kaip ruskiai su amerikonais:jei amerikonas užlipęs prišiko ant stalo,tai ruskiui magės aptriesti lubas,idant pasirodyti dar "geriau" .Bet bebandant tik patys sau apsišika galvą,apsitaško ir smirda,o visi kiti juokiasi ir spjaudo į jų pusę.Tai čia SOL pasielgė kaip amerikonas,o jų oponentai greitai pakartos ruskių patirtį.

R..B
R..B Day 1,881, 01:51

Geda ... kokie zmones patenka i seima ... Gedinga partija

jusufas
jusufas Day 1,881, 02:32

jeigu tai būtų padaręs eilinis partijos narys, tai vienokios nuobaudos ir partijos viduje, bet kai tai padaro partijos vadų "prastumtas" į pareigas ... - partijoje reikalingos kardinalios permainos ir vertybių perkainojimas. Manau kalba apie atsistatydinimą turėtų praskambėti... reiškia "stumiat" ne tuos asmenis.

Arnas.LT
Arnas.LT Day 1,881, 03:02

Žlugo šešėlinei SOL veiksmai, įdomu kiek dar neatskleistų yra?

Akviliutte
Akviliutte Day 1,881, 03:26

Ar tikrai reikia teiti viena karta suklydus? Manau kiekvienas zmogus kad ir kokia nesamone butu padares turi teise bent viena karta pasitaisyti. Leiskim jiems pasitaisyti ir neteiskim. Man irgi panasi situacija buvo padiekoj, visi ir temokejo teisti mane, del ko net realiai nebuvau kalta. Ir viesai atsiprasiau tautos, bet visi tik teise teise teise ir niekas neleido pasitaisyt. Negalima sitaip. visi esam zmones, ne dievai, visi klystame... Bet negalima teisti, jei patys kazkada kazka ne itema kazka prisidirbom. Leiskim pasitaisyt...

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,881, 03:47

Akviliute, gailestingoji Marija tu musu, gal panaikinam visas bausmes zudikams RL, na bent jau tiems kurie zudo tik pirma karta, neteiskim juk ju, leiskim jiems pasitaisyti. Pasiskaitom kokia yra bausmes paskirtis, tada rasom tokius dalykus. Kita vertus sitie cirkai ju ne pirmas kartas, tai tikiuosi kad sitos tavo nesamones neskaitys koks gailestingasis mygas ir tai jeitakos jo protelio

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.