Ambient on/off
Join eRepublik

Hogyan harcoljunk?

139 Day 457, 05:24 Hungary
A csatáról kezdőknek

Minden csata minimum 24 óráig tart, ez előtt csak akkor lehet vége, ha elromlik a szoftver vagy a szerverek. Tovább viszont tarthat a csata. A csata ugyanis úgy néz ki, hogy a megtámadott régiónak van egy fala, amit mi, a támadók ütünk, rombolunk, a védők pedig folyamatosan építik. A csata kezdetén ez a fal meghatározott magasságú, amit a régió lakosaiból és a védművekből számolnak ki.

24 óráig a támadók rombolják, a védők építik ezt a falat, és a 24 óra elteltével ha a fal magassága az eredetinál nagyobb, akkor megvédték a régiót, míg ha nullánál kisebb, akkor elfoglaltuk. Ha a kettő között marad, akkor tovább folytatódik a csat, az egy nap után is – ezt szeretnénk elérni, hiszen edzőmérkőzésről van szó, de a fal kicsisége miatt viszonylag nehéz ott tartani középen, hogy folytatódhasson a harc.

A Romániában élő magyaroknak nem kell ideutazniuk (bár meg nem tiltom, de aki ezt teszi, az nyilván maradni is akar itt), mivel edzésre szolgál, így lehet ott is harcolnotok – fegyver nélkül persze ha lehet, tapasztalati pontot az is ad. Mindenképpen ellenőrizzétek, hogy a régiótokban van-e kórház és milyen. Central Hungary-ban van Q4, Northern Hungary-ban Q3, Southern Great Plain-ben semmilyen, ott vigyázzatok, nem tudtok harcolni...

A külföldön dolgozóknak sem kell hazautazniuk, ha tudnak valahol kint harcolni, akkor maradjanak, és edzzenek ott. Ha ott éppen nem tudnak harcolni, ahol vannak, ill van pénzük hazajönni, úgy is jó.

Mivel az erepen magyar idő szerint reggel 9-kor van napváltás, és egy nap egyszer lehet kórházba menni (és egy nap 10 giftet kaphat valaki), így a csata menete a következő.

Az újak, 40-50 közötti wellnessel (40 alatt kérj meg valakit a chaten, hogy küldjön neked giftet):
1. nap, azaz péntek reggel 7-9 óra között: 1 harc fegyver nélkül (-10 wellness), majd kórház, és 9-ig nem szabad többször harcolni; ezzel a wellness-t feltoljátok 80-90 körülre.
2. nap, azaz péntek reggel 9-től szombat reggel 7-ig: ha van pénzed rá akkor 1, max 2 q1 fegyver, ha nincs akkor puszta kézzel 4 harc, utána kórház. Ezzel a wellnessedet feltolod 90-100 köré.

Az újak, már 70-90 körüli wellnessel:
1. nap, azaz péntek reggel 7-9 óra között: 3-4 harc fegyver nélkül vagy max 1 q1 fegyverrel, majd kórház.
2. nap, azaz péntek reggel 9-től szombat reggel 7-ig: ha van pénzed rá akkor 1, max 2 q1 fegyver, ha nincs akkor puszta kézzel 4-5 harc, utána kórház. Ezzel a wellnessedet feltolod 90-100 köré.

Fegyvert nyilván mindenki annyit vesz, amennyire kerete van - de ne költekezzetek ki egy edzőmeccs kedvéért!

Akinek a wellnesse 40 alatt van jelezze itt kommentben!

A cégvezetők is szóljanak a munkásaiknak és ha kell giftet adjanak, hogy az újoncok elérjék a 40 wellnesst!

A hadsereg tagjai és az elit nem itt kap instrukciókat, meg nekik már nem kell magyarázni a csata menetét.

A csata tréning céljából van, nem nagy az esély rá, hogy nyerünk, de nincs megegyezés a végkimenetelére; ha netán nyerünk, hát nyerünk De nem szabad letörni akkor sem ha még nem győzünk; az ilyen tréning jellegű csaták tesznek erősebbé minket.

A harc menete:

Holnap ki lesz téve a link, hogy hol lesz a csata. Ott a fight gombra kattintva már készen is van a harcod, és a vissza a csatamezőre gomb után a képernyő közepetáján megjelenik a Hospital felirat; arra rákattintva bejutsz a régió lapjára, és ott a Heal gombbal tudsz gyógyulni.

Ha nem találod, akkor innen is bejuthatsz:

Western-ben lakoknak

Central-ban lakoknak





[the article is explaining the exact details of a battle to the new players]

 
Report comments
 
fakocka
24
fakocka Day 457, 05:27

Ami nem öl meg az erősebbé tesz.....

 
coolest
33
coolest Day 457, 05:27

Ma csütörtök van, nem? Lemaradtam vmiről?

 
sanyi83
20
sanyi83 Day 457, 05:27

Azért mégis csak jobb lenne ha nyernénk:)

 
Azpeti
10
Azpeti Day 457, 05:28

siman nyerunk.

 
Gregorio Balza
24
Gregorio Balza Day 457, 05:28

vote

 
TerranceG
22
TerranceG Day 457, 05:31

gondolom jövő hét

 
PetiB
26
PetiB Day 457, 05:31

A harcról még annyit, hogy itt fog majd megjelenni:
http://www.erepublik.com/en/wars/show/322

Kórház link a harc oldalán lesz miután harcoltatok. Ha mégse, vagy elfelejtenétek:
http://www.erepublik.com/en/region/Western-Transdanubia
http://www.erepublik.com/en/region/Central-Transdanubia

 
Quicksilver
25
Quicksilver Day 457, 05:32

Miért írtam szerdát csak a jó ég tudja... javítottam a cikket, bocs.

 
All In Attila
22
All In Attila Day 457, 05:33

A Q1-es moving ticket +1 vagy minusz 1 wellnes pont utazáskor? Nagyon fontos lenne tudni, mert a 40-es határon vagyok

 
All In Attila
22
All In Attila Day 457, 05:34

...gondolom plusz 1 mert különben mi értelme lenne a Q5-ösnek

 
No Name Inc
Or
No Name Inc Day 457, 05:34

Szép leírás.
Annyit hozzáfűznék, az újak, akik román területen ragadtak és részt vennének a csatában, először mindenképpen ellenőrizzék, hogy van-e kórház és milyen minőségű a területen, ahol éppen vannak.
Ugyanis vannak területek, ahol nincs kórház vagy csak q1-es és nem tud wellnesst növelni.

 
Mumus
29
Mumus Day 457, 05:35

All in Attila a Q1-es az -2 (ha jol tudom)
q2 -1 q3 0 .... wellness

 
Quicksilver
25
Quicksilver Day 457, 05:38

NoName igazad van

 
All In Attila
22
All In Attila Day 457, 05:38

Oops, az szopás! Hmm.. Akkor lehet, hogy majd giftre szorulok. De talán a q2-es kenyeret előbb eszem meg mint 9 óra. Legalábbis ma így volt

 
szabotor
45
szabotor Day 457, 05:40

All In Attila

Még ma csináld meg a 40-es wellnest, mert kajálás előtt már lehet ütni! Pont ezért kezdődik 7-kor és nem 9-kor.

 
Smirnoff Ice
24
Smirnoff Ice Day 457, 05:46

Elnökasszony, nem péntek 07:00CET-kor kezdődik a csata?

 
gipszjakab
41
gipszjakab Day 457, 05:46

talán annyit még érdemes hozzátenni, hogy ha eddig jól figyeltem, akkor aki ma még nem dolgozott, az már csak a reggeli ütközet utáni kórházlátogatást követően tegye, illetve temészetesen a holnapi meló is vagy még csata előtt, vagy kórházlátogatás után történjen
jól tévedek?

 
daCruel
40
daCruel Day 457, 05:47

40 alatti a wellnessem, jöhet a gift

 
Fgergo
16
Fgergo Day 457, 05:47

Csak Magyarországról lehet harcolni? Mert Franciao.-ban vagyok ami szövetséges lenne...
Ha csak M.O-ról akkor valaki megajándékozna egy moving tickettel? :$
Köszi mindent!

 
dancing_monkey
13
dancing_monkey Day 457, 05:49

kar hogy pont IRL kulfoldon leszek.
de vasarnap mar otthon leszek, hatha akkor is tart meg.

 
Labi
25
Labi Day 457, 05:49

Eh, az indonéz munkáltatóm nem reagál a kirugási kérelmemre...

 
Kelta
25
Kelta Day 457, 05:55

40 alatti wellness-em van, ha valaki megszánna, annak nagyon örülnék. Előre is köszönöm.

 
XDJani
21
XDJani Day 457, 05:56

daCruelnek megy a gift.

 
XDJani
21
XDJani Day 457, 05:57

Keltanak is.

 
Quicksilver
25
Quicksilver Day 457, 05:59

XDJani, köszi a segítséget

Én is próbálok giftelni mindenkit, akit látok 40 alatt, szóljon nyugodtan, akinek még kell!

 
Ysuol
30
Ysuol Day 457, 06:00

Fgergo, 6-os vagy, kell legyen pénzed már

 
alkapattin
20
alkapattin Day 457, 06:04

Hűha, nekem holnapra 40 alá esik a wellnessem.

 
Chento
22
Chento Day 457, 06:11

jajjajj... csak 36 a wellness-em!! lécci, nagyon szépen kérek giftet! Köfi!

 
ambrushcet
20
ambrushcet Day 457, 06:30

Viszont. Nem gond-e az, hogy a romancsoknak ugyanúgy megy fel a skilljük majd a csatában, mint nekünk? Így nem marad fenn úgyanúgy a sztátusz kvó?

 
Quicksilver
25
Quicksilver Day 457, 06:38

ambrushcet, nem. Ti itt a kezdetekben sokkal gyorsabban fejlődtök, és mivel többen vagytok, egy idő múlva (ez nem holnap lesz) összességében lehettek, lehetünk erősebbek.

 
Borivoje Surdilovic
25
Borivoje Surdilovic Day 457, 06:39

Elnökasszony! Indonéziába szakadt haverom mesélte, akinek már volt lehetősége harcolni, hogy első alkalommal, miután ütött egyet, alig találta meg, hogy hogyan lehet kórházba menni. Elmondása szerint nem jelent meg a csata oldalán a "goto to Hospital", vagy valami ilyesmi link, amit várt. Nagy nehezen aztán a régiója oldalán, ahol a kórházat is lehet látni a kórház felirat mellett volt egy link.
Nehogy holnap reggel sokan úgy járjanak, mint a haverom és 8.50-kor tébolyultan kattingassanak össze-vissza, hogy kórházba tudjanak menni mielőtt még véget ér a enap. Szóval jó lenne egy jó kis szájbarágós, sok beszúrt képpel illusztrált itiner, mit is kell csinálni és azt hol találni. Én még csak hesszelek majd sajna a 17-es xp-mel brühühühü

 
Borivoje Surdilovic
25
Borivoje Surdilovic Day 457, 06:40

Elnökasszony! Indonéziába szakadt haverom mesélte, akinek már volt lehetősége harcolni, hogy első alkalommal, miután ütött egyet, alig találta meg, hogy hogyan lehet kórházba menni. Elmondása szerint nem jelent meg a csata oldalán a "goto to Hospital", vagy valami ilyesmi link, amit várt. Nagy nehezen aztán a régiója oldalán, ahol a kórházat is lehet látni a kórház felirat mellett volt egy link.
Nehogy holnap reggel sokan úgy járjanak, mint a haverom és 8.50-kor tébolyultan kattingassanak össze-vissza, hogy kórházba tudjanak menni mielőtt még véget ér a enap. Szóval jó lenne egy jó kis szájbarágós, sok beszúrt képpel illusztrált itiner, mit is kell csinálni és azt hol találni. Én még csak hesszelek majd sajna a 17-es xp-mel brühühühü

 
Chento
22
Chento Day 457, 06:41

Elnökasszony! köszönöm a segítséget!

 
Borivoje Surdilovic
25
Borivoje Surdilovic Day 457, 06:43

Elnökasszony! Indonéziába szakadt haverom mesélte, akinek már volt lehetősége harcolni, hogy első alkalommal, miután ütött egyet, alig találta meg, hogy hogyan lehet kórházba menni. Elmondása szerint nem jelent meg a csata oldalán a "goto to Hospital", vagy valami ilyesmi link, amit várt. Nagy nehezen aztán a régiója oldalán, ahol a kórházat is lehet látni a kórház felirat mellett volt egy link.
Nehogy holnap reggel sokan úgy járjanak, mint a haverom és 8.50-kor tébolyultan kattingassanak össze-vissza, hogy kórházba tudjanak menni mielőtt még véget ér a enap. Szóval jó lenne egy jó kis szájbarágós, sok beszúrt képpel illusztrált itiner, mit is kell csinálni és azt hol találni. Én még csak hesszelek majd sajna a 17-es xp-mel brühühühü

 
gombost
21
gombost Day 457, 06:45

sziasztok!

nekem is 40 alatti a wellnessem, kellene egy gift, hogy tudjak harcolni.

 
ambrushcet
20
ambrushcet Day 457, 06:45

Remélem is, hogy eljön egyszer az a nap...

 
Borivoje Surdilovic
25
Borivoje Surdilovic Day 457, 06:51

Indonéziába szakadt haverom mesélte, akinek már volt lehetősége harcolni, hogy első alkalommal, miután ütött egyet, alig találta meg, hogy hogyan lehet kórházba menni. Elmondása szerint nem jelent meg a csata oldalán a "goto to Hospital", vagy valami ilyesmi link, amit várt. Nagy nehezen aztán a régiója oldalán, ahol a kórházat is lehet látni a kórház felirat mellett volt egy link.
Nehogy holnap reggel sokan úgy járjanak, mint a haverom és 8.50-kor tébolyultan kattingassanak össze-vissza, hogy kórházba tudjanak menni mielőtt még véget ér a enap. Szóval jó lenne egy jó kis szájbarágós, sok beszúrt képpel illusztrált itiner, mit is kell csinálni és azt hol találni. Én még csak hesszelek majd sajna a 17-es xp-mel brühühühü

 
Cr3a
24
Cr3a Day 457, 06:52

Engem is érdekelne, van e lehetőség külföldről harcolni ha szövetséges országban vagyok!?

 
B3ne
20
B3ne Day 457, 06:55

Sziasztok!
Nagyon kezdő vagyok (8 napos). Ha holnap reggel belépek, akkor mit kell csinálnom ha harcolni akarok? Tudok egyáltalán harcolni?
Illetve tudok valamit tenni, ha most 38-as a wellnessem?
Segítségeteket előre is köszönöm.

 
B3ne
20
B3ne Day 457, 06:57

Illetve Western Transdanúbiában lakom. Innét én tudok harcolni, vagy utaznom kéne valahova?

 
All In Attila
22
All In Attila Day 457, 07:01

B3ne! Kérj 2db Q1-es giftet, de szerintem az iménti hozzászólásod alapján meg is fogod kapni Ha 40,xx lesz a wellnesed, akkor több úton is eljuthatsz a csatatérre, de a legegyszerűbb a TO DO listánál: Fight in a War -> Warlist (itt megkeresni a Magyar - román háborút, ahol details-re kattintva kell látnod egy Go to Battlefield gombot, azt egyszer megnyomni, utána kb a helyén lesz egy Go to Hospital vagy ilyesmi. Még én sem voltam csatázni, de asszem így lesz

 
miraculum
26
miraculum Day 457, 07:21

Illetve tölts fel egy avatart mert az 2 XP pluszt jelent

 
Fulig di St James
22
Fulig di St James Day 457, 07:22

üdv:) keresztbe giftelnék valakivel, hogy kettőt tudjak ütni, még reggel kilenc előtt

 
Tell Vilmos
26
Tell Vilmos Day 457, 07:27

38.75 a wellnessem, de van pénzem 2 giftre.

 
Cett
18
Cett Day 457, 07:47

hazajöttem. holnap szumma 6x harcolok, kapok 12xp-t, plusz meló és train közben, máris level6-ról level8-ra váltok.

 
Poczok
25
Poczok Day 457, 08:03

Sziasztok!

Nekem csak 34 a wellnessem, kellene gift, hogy tudjak harcolni.
Előre is kösz

 
B3ne
20
B3ne Day 457, 08:44

Sziasztok!

Köszönöm a segítséget!
Kaptam giftet Quicksilver-től és Kelta-tól.
Holnap minden tőlem telhetőt megteszek. Ha mást nem, átélem első csatámat, hogy éles helyzetben a maxot adhassam.

Köszi mégegyszer.

 
Amittimus
20
Amittimus Day 457, 08:45

Én megtudnám oldani a saját giftelésemet az egyik meghívottam által, csakhogy üres a piac!!! Tudna valaki segíteni? Amint lesz lehetőségem, természetesen visszafizetem.

 
Andras Bikov
24
Andras Bikov Day 457, 08:52

Hi. Légyszi küldjetek kaját, mert lenyomtam a wellnessem sajnos 38-ra, és nincs pénzem 2q-s kajára

 
stamas99
25
stamas99 Day 457, 08:56

Sziasztok, 1 giftet én is kérnék, 39,92-ön állok
Köszönöm

 
Noel Guns of Brixton
25
Noel Guns of Brixton Day 457, 08:58

már viszket a tenyerem

 
PeeGeeBoy
21
PeeGeeBoy Day 457, 08:59

Andras Bikov, Amittinus ment a gift

 
stamas99
25
stamas99 Day 457, 09:04

Quicksilver: Gift megjött, mégegyszer köszönöm

 
druppel
21
druppel Day 457, 09:07

40 alatt vagyok a sok kórház építés miatt:S Jah onnan ki is rúghattok:D

 
PeeGeeBoy
21
PeeGeeBoy Day 457, 09:10

A következőt kérem mindenkitől. Regisztráljatok be a hadsereg fórumjára itt:http://www.erepublikhu.info/army/
Az alábbi cikkben leírt módon: http://www.erepublik.com/en/article/-korm-ny-emagyar-hadsereg-toborz-s-737349/1/20

Ott megtaláljátok a megfelelő topikot a giftelésre.
Így jobban követhető a giftelés

 
Korriphila
24
Korriphila Day 457, 09:28

Central Transdanubia -ban nem lesz esetleg meg a kórház valamikor? Addíg esélytelen hogy bármit is tegyek így is csak csökken a a wellness. Most is ramatyul állok.

 
HUNSzisza
23
HUNSzisza Day 457, 10:24

Nekem sajnos 36.24-e s wellnessem. Én nem fogok tudni akkor harcolni.

 
Tankred Orfeusz
48
Tankred Orfeusz Day 457, 10:33

Lesz kórház.
Hunszisza, küldtem giftet.

 
harangozo
37
harangozo Day 457, 10:37

Giftelhetne valaki, mert elég gyenge a wellness pontom. 38-on állok, de holnap edzeni akarok, a vér szagát érezni és természetesen utána kórházba menni Thx

 
Quicksilver
25
Quicksilver Day 457, 10:41

Még egy óra és lekerül a kórház Central-ban

Aki eddig szólt, felgifteltem.

 
Tvta Ebel
25
Tvta Ebel Day 457, 10:48

"Hadgyakorlat"

 
HUNstein
23
HUNstein Day 457, 10:50

Valaki tudna adni giftet egy éhező harcospalántának? (37.98 a wellnessem) Érzem a vér szagát, csak nem tudok felkelni a földről, annyira legyengültem

 
Csumpi
24
Csumpi Day 457, 11:10

Üdv! Nagyon lassan, de azért kezdem megismerni az eword-t! Mivel eléggé 40 alatt van a wellnessem, így ha akad, nekem is jöhetne egy gift!

 
Csumpi
24
Csumpi Day 457, 11:18

egy giftet én is elfogadnék!

 
CanTRo
25
CanTRo Day 457, 11:21

szeretnék kérni szépen egy giftet valakitől, ugyanis még 0,08 pont hiányzik a 40es wellnesshez köszönöm

 
Monaro
21
Monaro Day 457, 11:27

Én vettem egy giftet huf-ból, de az bekerült a kenyerem mögé, szóval nem vágom, hogy hogy leszek 40-es...valaki tudna kicsit magyarázni? Köszi,
üdv,
Áron

 
Danok Vince
22
Danok Vince Day 457, 11:32

40 alatt a wellnessem pls:)

 
Alayaa
25
Alayaa Day 457, 11:50

Én harcolnék szívesen de 39es a wellnessem...

 
Alayaa
25
Alayaa Day 457, 11:59

Van pénzem giftem vki giftelhetne... (PMet küldjön)...
De attól sem zárkózom el ha ajándékba kapom.

 
alkapattin
20
alkapattin Day 457, 12:05

Köszönöm, Quicksilver!

 
kolyok
20
kolyok Day 457, 12:41

Én is kérnék 1 giftet; 39,54 wellnesem

 
Elneroth
21
Elneroth Day 457, 13:02

Sziasztok! Bocsi hogy megzavarlak benneteket, kezdő vagyok még, csak azt szeretném kér(dez)ni, hogy valaki tudna nekem küldeni egy giftet, mert ha jól informálódtam a 40-es wellness szükséges a csatába menéshez nekem pedig most 37.62-n áll. Szeretnék egy kicsit én is hozzátenni, változtatni a csata végkimenetelén, ezért kérlek segítsetek hogy ott lehessek a harctéren. : ) Előre is köszönöm.

 
Golya
21
Golya Day 457, 13:50

Nekem 40 alatt van :S

 
LiquidNitrogen
26
LiquidNitrogen Day 457, 13:53

Sziasztok! Kérek szépen egy giftet, mert hazajöttem harcolni, és 39.55-re estem.
Előre is köszi!!!!
L.N.

 
rgabor
24
rgabor Day 457, 14:16

28 a wellnessem jöhetne egy kis segítség

 
Klared
23
Klared Day 457, 14:24

37 a wellnessem kéne, gift hogy holnap apríthassak előre is köszi ha vki küld

 
Konflikt
27
Konflikt Day 457, 14:38

37,6 a wellnessem, mit tudok csinalni? harcolnek holnap, bar fegyverem meg nincs.

 
MrGem
20
MrGem Day 457, 14:42

hello

kéne egy gift, mert 39.71 a wellnessem és igy kaja előtt nem tudok harcolni. légyszi küldjetek!

kösz

 
histar
22
histar Day 457, 15:25

37es a wellness-em, de mennék bulizni nagyon nagyon. Heal me pls

 
SPQR301
18
SPQR301 Day 457, 15:29

Helló, 38.63 a health-em. Tudna valaki adni giftet hogy 40-ig eljussak? Köszönöm!

 
Quicksilver
25
Quicksilver Day 457, 15:47

Idáig mindenki felgiftelve.

rgabor, sajnos egy nap csak 10 gift kapható, úgyhogy holnap (reggel 9 után) majd neked kell még kettő és csak utána tudsz harcolni.

 
Slashback
35
Slashback Day 457, 16:01

Helló! Lehet hogy én is kérnék egy giftet.. pont 40 alá csúsztam. Thnx

 
csengozoli
20
csengozoli Day 457, 16:02

Sziasztok! 29 a wellnessem. Úgy látszik túl sokat dolgoztam a "kórházgyárban".
Tudna valaki adni giftet? Legalább annyit, hogy holnap harcolhassak. Lécci!

 
Thoma88
20
Thoma88 Day 457, 16:59

hali! 40 alatti a wellnessem
tudna valaki giftet kuldeni?
Koszi!

 
Thoma88
20
Thoma88 Day 457, 17:00

pontosabban 38.66 a wellnessem

 
DyrKisty
25
DyrKisty Day 457, 17:06

Hali, lehet, hogy már későn szólok, de 39,63 a wellnessem. Valaki ébren van még? Jól jönne az a gift. Nehogy már ilyen kicsin múljon eéletem első csatája...
Köszi.

 
Axon
24
Axon Day 457, 22:47

Sziasztok!

Nekem 3 gift kéne, hogy harcolhassak.

Köszi

 
Slashback
35
Slashback Day 458, 23:45

Köszönöm Quicksilver! Our savior

 
hkarcsi
11
hkarcsi Day 458, 00:03

40 alatt van a wellnessem

 
sabeth
13
sabeth Day 458, 00:03

sziasztok, későn vettem észre, de ha segít valaki feltolni a wellnessemet, szívesen harcolnék, köszi

 
Dobi
25
Dobi Day 458, 00:09

40 alatti a wellnessem, jó lenne egy gift...

 
BSide
24
BSide Day 458, 00:18

A wellnesem 40 alatt van! PLZ valaki! Előre is köszönöm!

 
Danidaboss
21
Danidaboss Day 458, 00:28

kát hogy csak harc után olvastam el ezt.
5-t harcoltam egyböl és már voltam is korházban, most meg 30 welness-el nem harcolhatok többet

 
danikmd
20
danikmd Day 458, 00:31

Nekekm is 40 alatti a wellnesem.

 
mbali
24
mbali Day 458, 00:59

Q1 giftet adok Q1 giftért, és megyek is ütni.

 
hlchu
25
hlchu Day 458, 01:18

36-os wellness.

Kérnék egy kis segítséget életem első harcához.

 
eSzilard
26
eSzilard Day 458, 01:25

csak 39 a wellnessem, ha segít valaki, kipróbálnám a harcot

 
oobunda
33
oobunda Day 458, 01:29

40 alatti a wellnessem

 
Petrus de Zalanc
22
Petrus de Zalanc Day 458, 01:36

Sziasztok,

Nekem 38-as az egészségem.

Mit tudok tenni annak érdekében, hogy harcolhassak?

Üdv

 
Rock DJ
24
Rock DJ Day 458, 01:38

Megcselekedtem, amit megkövetelt a haza. 1 + 4 fight, jelenleg a kórházban regenerálódok. Remélem, diplomáciailag és programozásilag ügyes szomszédaink falából sikerült kiütnöm pár téglát.