Ambient on/off

Sign up

 

Continue

Continue By creating an account you agree to the Terms of Service & Privacy Policy
Resend email   |  Can't find the email? confirmation@erepublik.com

Resend the confirmation email to this address

Resend email Can't find the email? confirmation@erepublik.com

ALARM SHQIPTAR!!!

Day 2,109, 08:19 by Zhvejk Again

Pershendetje SHQIPETAR te cdo treve!

Se fundmi jam rikthyer ne atdhe dhe po degjoj ne mase qe shqiptaret po marrin ban nga raportimet e njeri tjetrrit,dhe kjo nga nje dore e vogel lojetaresh!

1.Nqs kjo dore e vogel lojetaresh njihet se kush eshte ju kerkoj te behen me dije emrat e tyre dhe te gjithe nje here ti bejme ne ban.

2.Nqs kjo do te jete jo funksionale te gjithe nje zeri duhet te bejme ticket tek plato per te raportuar kete problem,perfshire ketu dhe presidentin aktual!

3.Nqs dhe kjo nuk ben pune Do te bejme nje logo per te gjithe duke shkruar
STOP BAN FOR NO REASON!


Uroj qe kto ban te mos jene nga lojetaret tone dhe do doja shum te ishte keshtu,por nqs eshte ndryshe i them ketyre lojetareve tju vije turp nga vetja panvarsisht moshes adoleshences qe duhet te jeni,jeni turp i ketij kombi pjelle kurvash!!!

Rrespekte per pjesen tjeter te lojetareve!

 

Comments

Zhvejk Again
Zhvejk Again Day 2,109, 08:29

?

DiegoIceAge
DiegoIceAge Day 2,109, 08:30

Rreth kesaj qeshtje e keni ne postim, nuk deshta me shkru edhe ketu komente te gjata xD

nuk raporton kush : )

Zhvejk Again
Zhvejk Again Day 2,109, 08:33

Po pikerisht prandaj e kam lene mesazh te hapur po ta lexosh me kujdes nuk kam vendos gishtin ndokujt!

Fessti
Fessti Day 2,110, 03:17

Iu eshte bere kontroll e detajuar nuk shqiperise dhe disa shteteve tjera dhe do te iu behet te gjithave. Don ate qe te na jap nje mesim te mir kesaj radhe

Shqiponjat e Dukagjinit
Shqiponjat e Dukagjinit Day 2,109, 09:29

v+s
Kurr nuk do të jem që shqipja -shqipes ti bën raport për çfardo të jet:( Nëse mendon vërtet se ka arsye për kët le ta bëj këtu në kët komunitete...t dhe vet ne do vlersojm dhe do vendosim se a ka të drejt apo jo!

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.