Absolut toate glumele de la Steaua – Stuttgart. LIVE!

Day 1,829, 14:27 Published in Romania China by Saru Mircea

Imnul Stelei după meciul cu Stuttgart: ”Sunt necăjiiiit / Nu mă simt bineeee / Scorul vieții l-am găsit / Întâlnindu-te pe tineee!”.

Luțu a fost văzut părăsind loja. L-a trimis Becali să aducă moaștele din portbagaj.

În vederea meciului de la Copenhaga din luna decembrie, MM Stoica a recunoscut că se teme de răcoare.

”Aduceți-ne echipe patronate sau antrenate de steliști cu care să jucăm!” (Gigi Becali)

Vorba aia, dacă 2-0 e cel mai periculos scor, 4-0 este de două ori mai periculos. Vai de capul nemților, nici nu vreau să văd ce urmează.

Lăsați Steaua să se pregătească pentru Liga I!

Despre nemți nu poți spune că te-au bătut până nu vezi că au 3-0 în minutul 25.

Pentru pauză, Reghe l-a trimis deja pe Luțu la supermarket să aducă 11 energizante de alea minune. Toate pentru Adi Popa.

De Thanksgiving Day, Steaua are mult de mulțumit celor de la Stuttgart.

Văd tribunele încă pline. După antrenori și jucători, cred că Becali a schimbat și publicul la pauză.

”Steaua se pregătește pentru golul 24.” (Meme Stoica)

Să sune cineva la UEFA să mai adauge 11 spectatori la recordul ăla de asistență.

(La 0-5) Acum tot ce trebuie să facă nemții este să trimită în teren un băiat care să stea de șase.

Reghecampf și Meme îi îndeamnă pe steliști să nu fie foarte duri cu jocul echipei. Ne-a bătut totuși locul 12 din Germania.

Ia uitați-vă ce schimbare de arbitru a făcut Gigi Becali la pauză:

La 5-0 Reghecampf l-a scos pe Tănase, că el nu știa să numere decât până la 5. Dacă rămânea, nu mai înțelegea jocul.

Acum doar Pițurcă ar mai putea spera la un 6-6.

Goooooool Molde! Îl vrei la Steaua?

(după ce Molde egalase pe Copenhaga) Dacă rămâne așa scorul, toată lumea la Universitate! Scorul de la Molde, normal.

Nu mai faceți poanta aia cu „Give me five!”, că-i faceți poftă lu Mache!

Dacă bat nemții, nu mă mai uit în viața mea la fotbal.

1-2 la Molde. Gigi i-a trimis deja pe Luțu și Duckadam în Norvegia, să intre și ei pe teren la gazde.

Steliștii au îmbunătățit rata de absorbție a golurilor europene.

Nea Gigi a avut dreptate. Voi nu l-ați văzut pe ăsta de mai jos care juca la Stuttgart?

Spectatorii de la Steaua – Stuttgart au mai bătut un recor😛 asistență record pe drumul dinspre Piața Muncii spre Ghencea la ora 11 noaptea.

(la o intervenție bună a portarului Stelei în minutul 90) APĂRĂ TĂTĂRUȘANUUUU!

Totuși, mi se pare mie sau în repriza a doua am jucat de la egal la egal?

Vorba aia: pe nemți să nu-i crezi învingători până nu-l vezi pe Gigi Becali că se dă jos de pe autocar.

Dacă era Ponta în poartă la Steana nu luam atâtea, el ar fi folosit dreptul de veto.Sursa kamikaze.ro