[UU] Статут Партії United Ukraine

Day 802, 19:50 Published in Ukraine Ukraine by AL 2

30 січня одностайним рішенням політради (11 ЗА із 11 голосуючих) було прийнято Статут Партії United Ukraine.
Отже надаємо для ознайомлення.

Статут Партії United Ukraine

Партія United Ukraine, як перша справжня українська партія, має своєю метою боронити незалежність еУкраїни, захищати інтереси кожного громадянина еУкраїни, підвищувати загальнонаціональні добробут і безпеку, а також нарощувати позитивний досвід присутності нашої крани на міжнародній арені.

Організаційна структура партії United Ukraine

1. Політрада партії — законодавчий орган партії, що визначає загальні засади внутрішньої та зовнішньої політики партії.
1.1. Політрада складається із 20 осіб. Голова партії автоматично стає членом політради, іще 19 осіб визначаються шляхом самовисування.
1.2. Якщо кількість бажаючих стати членами політради перевищить 19, лідер партії має можливість самостійно прийняти рішення про збільшення кількості членів у органі або про проведення рейтингового голосування для визначення 19-ти найпопулярніших членів партії.
1.3. Якщо ж протягом голосування виявиться, що кількість бажаючих стати членами політради не налічує необхідних 19 осіб, голова партії має право схвалити рішення про продовження набору до органу чи про припинення голосування й фіксування складу політради у скороченому вигляді. Політрада в скороченому вигляді працює в звичайному режимі, без жодних обмежень у повноваженняж, а активні чи/та нові партійці що не є членами політради пожуть клопотати про вступ підписуючись у темі про набір до політради, за наявності рекомендації/підтримки як мінімум одного діючого члена політради.
1.4. Якщо член політради не виявляє активності протягом тижня, лідер партії має право вивести цю особу зі складу політради.
1.5. Політрада має повноваження визначати позицію партії щодо усіх питань окрім питання затвердження офіційного списку кандидатів від партії на парламентських виборах – це питання виключно в компетенції лідера партії.
1.6. Політрада схвалює рішення більшістю голосів (50% + 1 голос) (11 голосів при 20 членах політради).
1.7. Якщо політрада при позитивному голосуванні не набирає 50%+1 голос , чи якщо голоси розподілилися порівну, рішення приймає лідер партії.
1.8 Воля політради реалізується голосуванням на закритому "форумі для конгресменів та політради" із оприлюдненням її рішень відповідно до публічності на закритому партійному форумі, на відкритому партійному форумі, в партійній газеті.

2. Президія – колегіальний орган, що складається з трьох членів політради, який керує щоденними справами партії. Президія є найвищим органом управління партією.
2.1. Політрада обирає двох своїх членів двох до президії партії. Третім членом президії автоматично стає голова партії.
2.2. Президію партії вповноважено приймати тактичні рішення, пов’язані з поточними справами партії. Виконуючи роль "менеджменту" поточних партійних справ, президія вирішує, зокрема, питання:
- оперування партійними фондами
- реалізація реклами, агітації
- залучення найманих працівників до виконання тих чи тих робіт на користь партії
- розподіл виконавчих повноважень між членами політради партії
- інші нагальні питання, що потребують вирішення в умовах, якщо політрада якимось чином обмежена в дієздатності, разі прийняття яких протягом 36 годин останні мають бути висвітлені членами президіуму у відповідній гілці форуму.
2.3. У разі, коли яке-небудь рішення президії суперечить позиції політради, політрада має право відмінити рішення президії, схваливши відповідне рішення більшістю шляхом звичайного голосування.
2.4. Обрана президією із її складу особа керує доступом до закритого форуму конгресменів та політради.

3. Голова партії є всепартійно-обраною посадовою особою
3.1. Голова партії має вирішальне право голосу при голосуваннях політради чи президії, за умови паритету голосів
3.2. Голова партії вважається офіційно обраним партією, якщо до виборів у грі його кандидатура пройшла позитивне голосування (50% +1 голос, 1-2 тури, по 36 годин перший і другий тури) у попередніх партійних праймеріз на партійному форумі. Інші процедурні питання регулюються "Порядком проведення праймеріз до виборів Президента та до виборів Голови партії".
3.3. У виборах голови партії можуть брати участь особи, що зареєструвалися на форумі й відзначилися на партійному форумі не пізніше, ніж за 10 днів до виборів.
3.4. Голова партії особисто відповідає за формування списків кандидатів до Конгресу.
3.5. Голова партії особисто курує процес підготовки до виборів у Конгрес, забезпечуючи належний рівень електоральної підтримки.
3.6. Голова партії набирає із членів партії осіб на додаткові функціональні партійні посади, передаючи їх разом із організаційним планом на затвердження членам президії партії.
3.7. Голова партії керує партійною організацією, планує та здійснює витрати партії, звітуючи перед політрадою та узгоджуючи із членами президії рух партійних ресурсів.
3.8 Голова партії висуває кандидата в Президенти від імені партії.
Кандидат у Президенти вважається офіційно обраним партією, якщо до виборів у грі його кандидатура пройшла позитивне голосування (найбільше число голосів) у попередніх партійних праймеріз.
Партійні праймеріз проводяться шляхом відкритого голосування за кандидатів серед всіх членів партії. Голосування проводиться на Закритому партійному форумі (проста більшість із голосуючих проте не менше 15 осіб ЗА). Інші процедурні питання регулюються "Порядком проведення праймеріз до виборів Президента та до виборів Голови партії".
Кандидат у разі його обрання на посаду Президента "in-game", формує уряд керуючить "Порядком висування, прийняття та оприлюднення кандидатів на державні пости".
3.9. Голова партії особисто керує доступом до Закритої партійної гілки форуму, і отримує цей доступ в день прийняття посади.
В разі позитивного голосування політрадою, чи відкритого голосування членів партії (проста більшість із голосуючих проте не менше 15 осіб ЗА) по питанню виключення певної особи з переліку осіб із доступом до закритих гілок форуму голова партії зобов'язаний зняти для цієї особи доступ, виконуючи волю політради чи партії. Весь перелік можливих санкцій, застосовуваних стосовно членів та функціонерів партії, міститься в "Порядку застосування санкцій за систематичне порушення статуту партії та інших рішень, прийнятих діючими органами партії".

4. Інші керівні посади партії
4.1. Президія партії може залучати до виконання рутинної роботи в партії рядових членів на платних засадах. Фінансування найманих працівників здійснюється із коштів, отриманих зборами із кандидатів до Конгресу та інших джерел.
4.2. Секретар-коодинатор.
4.2.1. Координатор курує підготовку електоральної підтримки на виборах, організовуючи або самостійно залучаючи членів партії до виборчого процесу.
4.2.2. Координатор контролює підтримку вертикальних комунікацій у партії - зв’язку конгресменів із партійцями чи іншу форму поширення розпоряджень партії та наявності зворотного зв’язку.
4.3. Речник (прес-секретар)
4.3.1. Речник зобов’язаний підтримувати актуальну інформацію в партійній газеті протягом виборів 5, 15, 25 числа. Речник проводить регулярні переписи членів партії, послуговуючись партійною газетою.
4.3.2. Речник зобов’язаний слідкувати за тим, щоб максимальна кількість членів партії передплачувала партійну газету, та знаходить можливості для збільшення кількості газетних передплатників з-поміж членів партії.
4.3.3. Речник підтримує виключно позитивний імідж партії своєю присутністю в коментарях інших видань.
4.4. Голова партійної фракції в Конгресі
4.4.1. Голова партійної фракції в Конгресі обирається конгресменами відразу після закінчення виборчого процесу. Поки не обрано голову фракції, його обов’язки виконує лідер партії, якщо він є членом Конгресу. Якщо ні – то найстарший (за ігровим часом) партієць-конгресмен.
4.4.2. Обов'язки голови фракції:
- Координувати голосування членів партії, сповіщаючи партійцям-конгресменам офіційну позицію партії з того чи того голосування. Стосовно особливо важливих і спірних законопроектів – ініціювати чи заохочувати обговорення питання та прийняття колегіального рішення.
- У випадку особливо важливих та спірних законопроектів – ініціювати чи заохочувати обговорення питання та прийняття колегіального рішення.

Перехідні положення.

1. Доручити члену політради Burewisnyk розробити (самостійно чи спільно із іншими членами політради) "Порядок проведення праймеріз до виборів Президента та до виборів Голови партії", в якому зокрема врегулювати:
- коли проводиться і де висування гравців які хочуть іти на пости президента
- коли проводиться голосування, протягом якого часу і як рахувати голоси коли не всі члени проголосували (політради).
- щодо закритого форуму, та є люди які не є членами партії, як рахувати їх голоси (точно є Данило, а також пару безпартійних)
- що робити коли кількість голосів (наприклад загальна) в закритому форумі буде менша за потрібні 15, як тоді вважається обрання. Термін представлення для голосування - 8 лютого.
2. Доручити члену політради Burewisnyk розробити (самостійно чи спільно із іншими членами політради) "Порядок висування, прийняття та оприлюднення кандидатів на державні пости", покликаний зробити процес розподілу урядових посад більш публічним. Термін представлення для голосування - 3 лютого.
3. Доручити члену політради Burewisnyk розробити (самостійно чи спільно із іншими членами політради) "Порядок застосування санкцій за систематичне порушення статуту партії та інших рішень, прийнятих діючими органами партії". Термін представлення до голосування - 15 лютого.
4. До прийняття даних документів відповідні питання вирішуються відповідно до статуту, а дискусійні моменти узгоджуються президією партії.

Прийнятий одностайним голосуванням політради партії 30 січня 2010 року.