Ambient on/off

Sign up

 

Continue

Continue By creating an account you agree to the Terms of Service & Privacy Policy

[URM] Ar Rusija bus CoT narė?

Day 1,892, 00:32 Published in Lithuania Lithuania by BlMBA
Ar Rusija bus CoT narė?



Maždaug prieš savaitę Rusijos informacijos ministerija paskelbė piliečių apklausą, kurioje buvo vienintelis klausimas: „Kokiame aljanse turėtų būti Rusija?“

Joje sudalyvavo 195 žaidėjai iš 3600 eRusijos piliečių. Ši apklausa jokios juridinės galios nuturi, tiesiog buvo pasidomėta aktyvių žaidėjų nuomone.

Čia kairėje matote kaip žaidėjai pasiskirstė pagal savo nuomonę, o dešinėje – kaip jie pasiskirstė pagal partijas.



Atrinkau iš visų dalyvavusių partijų dvi įdomesnes. Kairėje – ta kuri pasisakė daugiausia už stojimą CoT aljansą.
Dešinėje – ta kuri labiausiai siūlė likti neutralia. Bet visos partijos daugumą balsų atidavė už CoT aljansą.



Taip pat yra įdomi statistika pagal divizionus. Pirmas ir ketvirtas divizionas daug balsų skyrė, kad Rusija ir toliau liktų neutrali.



[МинИнфо] Результаты опроса.

Vakar teko bendrauti su vice MoFA Dorosh, kuris yra atsakingas už kontaktus su CoT, Tolimaisiais Rytais ir Afrika.
Pokalbio metu jis pasakė, kad sprendimą greičiausiai priims tik nauja Rusijos vyriausybė. Jiems sunku pasirinkti aljansą, nes turi gerų draugų tiek CoT, tiek EDEN. Jiems būtų skaudu išduoti Skandinavijos šalis. Taip pat pabrėžė, kad Rusijos piliečiai nori TIKRO karo, o ne TW. Tokie jau jų nebetenkina.




Pirma dalis I Antra dalis I Antra dalis 2 I Trečia dalis I Ketvirta dalis



SPAUSK ANT PAVEIKSLIUKO



SPAUSK ANT PAVEIKSLIUKO











Laikraščio "Varpinė 2" leidybą parėmė šie patriotai:

Vaicius – 5 auksiniai (day 1795)
MindeSuminde - 1 auksinis (day 1795)
ZygaLTU- 5 auksiniai (day 1838)
Edga7 - 10 auksinių (day 1840)
iPSiArt - 10 auksinių (day 1841)
iPSiArt - 100 Q7 tankų (day 1841)
merkasz - 3800 LT (day 1844)
aurimaass - 50 Q6 tankų (day 1847)
SarunasTomasVaisieta - 6 auksiniai (day 1848)
LT Vytautas - 2 auksiniai (day 1859)




 

Comments

Lurk
Lurk Day 1,892, 00:39

dare kazkada pries pora sav, tai dauguma i asgarda norejo, apsigalvojo ziuriu : )

Magnus Dux
Magnus Dux Day 1,892, 00:41

Kad su skandinavais jie... Kaip čia pasakius - pagalba ten vienpusė. Suprantu, kad sunku būtų išduot tuos, kurie daug padėję yra; bet čia tuo net nekvepia... (:
O jei nori rimto karo, tai tėra du variantai - čiurkos ir kebabai - abu iš EDEN....

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,892, 00:44

Tai ir Suomiją, Švediją gali pult rimtai, jei jau karo nori, ne tik čiurkas/kebabus.

BlMBA
BlMBA Day 1,892, 03:50

Nelaiko Rusija Skandinavijos šalių rimtais priešininkais, kaip anksčiau nelaikė ir ABC.

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,892, 03:53

su skandinavais pas juos ten savi interesai, pagalba (iš skandinavų pusės) rusams mažiausiai rūpi. Kaip teisingai pastebėta (ir matyti iš komentarų po rusišku straipsniu) svarbiausia rusams yra didžiosios šalys. pvz bulgarai. O bulgarai CoT iš čia ir "apsigalvojimai". Klausimas tik kiek rusam ekonominė nauda (skandinavų išnuomuoti regionai) yra svarbi lyginant su dominuojančių šalių "draugystėm".
Šiaip manau galutinis rusų apsisprendimas labai laukiamas yra ir daug kam gali kortas sumaišyt. Pačiai Rusijai kaip visad daug maž vienodai kurį variantą pasirinkt (CoT ar neutral), bet va kas su jais mpp turi jau kiti reikalai.

p.s. eilinį sykį noriu pasidžiaugt savo tauta - mūsų pasirinkimas(CoT, o ne TWO, kaip latviai) panašu ir vėl buvo geresnė investicija. Šiuo požiūriu galim ir toliau jaustis saugūs. O latviai ir toliau su rusais lieka šalto karo stovyje

Udra
Udra Day 1,892, 04:08

Tikrai idomu, kas su tais ruskiais bus. Bet ką jie nuspres ir kol jie įstos (ypač į CoT) tai dar toli gražu.

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,892, 04:26

Koks skirtumas tie Rusai mums? Ateis ir mūsų laikas ir jei jie bus ne su mumis neliks jų

THE SPIRIT III
THE SPIRIT III Day 1,892, 04:34

greiciausiai rusai istos i COT

Mykolas O
Mykolas O Day 1,892, 06:09

būtų įdomu vėl grįžti į sąjunginius ryšius su erusija, nors jie niekada nebuvo labai blogi.

LS HQ
LS HQ Day 1,892, 06:20

nebuvo ir labai geri, laike mus antrarusiais, kurie turi daryt tai ka jie pasako. Bet taip- pagalbos pries lenkus is rusu sulaukdavome:). Net neabejoju, jei USA mus pultu, rusai pirmi atbegtu i pagalba ir be mpp:).

Kita vertus ju buvimas COT sustiprintu mus pozicijas kovose su vokieciais(beje ir jie masto apie COT) ar okupuojant suomija bei svedija. Na, o kad rusai daug pasirinkimu neturi-faktas. Kaip faktas ir tai, kad be bulgaru pagalbos rusai tera vidutine valstybe, kaip ir mes nesam galingi be lenku kokio uznugario:)

Hryushkin Aleksandr
Hryushkin Aleksandr Day 1,892, 06:23

Я помню хорошую помощь литовских отрядов (особенно UNIT) в знаменитой обороне Калининграда. Позже, когда Литва была в АБЦ, мне не очень нравилось воевать с Литвой ( упоротые латыши и эстонцы - это другая песня). Поэтому сейчас я очень рад, что наши отношения снова могут стать теплыми.

Atsiprašau, aš nekalbu lietuviškai.

simust2
simust2 Day 1,892, 09:40

If things are going to go the same way we will be allies soon and i will be very glad. There were times when we had war and times of discussion which was more of a pleasure to me = )

Etmonas Radvilas
Etmonas Radvilas Day 1,892, 12:14

Jie net cia turi komunistu partija,bet kazkodel musu priesai tikrame gyvenime cia yra draugai.

gintas2k
gintas2k Day 1,893, 13:53

Etmonai, priesai yra tik tavo galvoj.

slapukas
slapukas Day 1,893, 23:39

Mūsų priešai ne rusai , o jų valdžia realiame gyvenime Etmonai.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.