На пальцях: що таке Конгрес?

Day 825, 11:55 Published in Ukraine Ukraine by UriSS
http://s56.radikal.ru/i151/1003/28/ddf0b2bb7ca9.jpg" width="550px">
Починаю нову рубрику "На пальцях", у якій спробую пояснити новачкам і просто зацікавленим особам, що ж являє собою той чи інший аспект цієї іграшки. Отже в честь грядущих виборів почну з Конгресу, у якому я протусувався вже майже термін і дещо про нього та й знаю.

Здавалося б, Конгрес це круто, Конгрес це одна з двох основних гілок влади і вирішує дуже і дуже багато. З цих двох тверджень правильне тільки одне - перше. Бо Конгрес це справді круто. Конгресмени отримують більше досвіду, конгресмени отримують медальку і голд (в основному більше ніж треба стараннями адмінів 🙂 ), конгресмени відчувають себе важливими і... Все 🙁

Давайте розглянемо можливості конгресмена:
http://i037.radikal.ru/1002/9f/8c1a03c8d995.jpg" width="400/">
Як бачите, не так вже й багато. Але й не мало. По пунктах:http://redwing.hutman.net/%7Emreed/Assets/newbie.jpg" width="400/">
1. Підйомні для громадянина.
Я не певний, що хоч якась держава колись міняла це значення. Піднімати його нема сенсу через велику кількість мертвих душ, зменшувати теж сенсу особливого нема, гроші потрібні завжди, хоч новачки і живуть зараз за рахунок різних фондів підтримки. Це я про активних новачків, якщо що. Висновок: Якщо ви бачите такий закон - він тренувальний. Тобто призначений просто для отримання всіма, хто проголосує по одному пунктику досвіду. Позначимо це (Т).
http://jsma.ru/wp-content/uploads/2009/10/dengi.jpg" width="400/">
2. Донейти.
А по простому - перекази коштів з державної скарбниці, де вони збираються внаслідок податків і подарунків громадян. Перекази відбуваються у спеціальну організацію Банк оф Юкрейн, яка ними і розпоряджається на благо еНеньки. Такі закони приймаються одноголосно і тут проявляти себе немає сенсу. Також такі закони можуть бути і тренувальними, як мій нашумілий закон з переказом 20 000 гривень на власну оргу. А, ну так, насправді я гроші хотів сперти, але про це цсссс 🙂 Висновок: Закони технічні, рішення конгресу чисто формальне, завжди ТАК. Назвемо це (Ф).
http://dakiniland.files.wordpress.com/2009/05/inflation-1923.jpg" width="400/">
3. Друк грошей
У РЛ економіці друк грошей означає зазвичай інфляцію, а то й гіперінфляцію, у Новому Світі все трошки по іншому: гривня осідає на мертвих аккаунтах, а нові гравці отримують голд на 6 рівні і за медальки нізвідки, тому закон збереження не працює, і є можливість друкувати гроші і одночасно залишати курс стабільним. Тут також всі рішення приймає уряд, тому конгрес голосує ЗА. Висновок: (Ф).
http://www.22dollars.com/images/taxes_large.gif" width="400/">
4.Податки
Чи не єдиний закон, у якому конгресмени щось можуть вирішувати. Податки це основа економіки і основне джерело наповнення бюджету. Податки регулюють економіку, допомагаючи їй, або вганяючи її в депресію. Здавалося б, отут і пора розгулятися депутатській творчості, але ні. Єдина пропозиція у цьому напрямку, не рахуючи феєричного обговорення на форумі, була у підйомі податків на зброю для підтримки національного виробника і наповнення бюджету, але вона не пройшла. Висновок:  Сумно, але (Т).
http://tech.smartcanucks.ca/wp-content/uploads/2009/04/minimum-wage.jpg" width="400/">
5. Мінімальна заробітна плата
Улюблений аргумент у РЛ і один з найкращих способів угробити економіку заТОшеної держави. І все. На ринку праці еУкраїни є дві державні компанії з зарплатою вище мінімальної, та й на них новачок працює не довше трьох днів, далі його скіл росте і зарплата стає ще вищою. Звідси висновок, що ставити її високою нема сенсу, а нижче по ходу навіть і не можна. Висновок:  Всього лиш (Т).

http://www.impeachthem.com/files/images/bush_arrest_41.jpg" width="400/">

6. Імпічмент президента
Насправді це дуже серйозний законопроект. І наслідки його можуть бути також досить серйозними. Тільки от нюанс, що якщо Президент був обраний найбільшою кількістю народу, то підтримка Конгресу у нього також непогана (цей закон передбачає трохи іншу систему голосування - дві третини повинні висловитися ЗА). Інша ситуація може виникнути у двох випадках: коли президент користується ботами, або ТО командою, або заТОшений уже сам конгрес. В принципі можуть бути нюанси, наприклад бан президента, але виникають вони дуже рідко, тому: Висновок:  Якщо ви бачите такий закон, то в державі твориться щось неладне. (хоча не виключено, і що це просто-напросто (Т)).

http://ukr-advokat.org.ua/wp-content/uploads/2010/01/%D0%BF%D0%B0%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%821-300x300.jpg" width="400/">
7. Надання громадянства.
Формальна процедура, яка навіть не обговорюється в конгресі, значення має тільки при ТО країни, коли конгресмени видають громадянство своїм поплічникам, що спрощує і гарантує перемогу на наступних виборах. Я за свій термін не видав громадянства нікому, можете за це мене трішки присоромити. Висновок: (Ф)
http://s53.radikal.ru/i140/1002/3f/dce0418dcb29.jpg" width="400/">
8. Чатрум
Ви колись були у цих чатах? Бо я ні. Всі обговорення відбуваються у скайпі, на крайняк в IRC. Висновок:  (Т).

http://www.historyplace.com/worldwar2/triumph/pact-sign.jpg" width="400/">
9. МПП
Ви не бачите цього закону у списку зверху, тому, що така пропозиція може йти тільки від Президента. А я поки не доріс) Отже МПП - MPP Mutual Protection Pact це договір про взаємний захист, що полягає у можливості атакувати того, хто атакував союзника по корінних територіях, а також того, кого союзник атакував сам. Система сама по собі досить таки складна, але стаття не про це.

Перед винесенням обговорення у ігрове середовище, спочатку йде обговорення на форумі, пропонує в основному президент, але бувають і винятки. Але... (Ви що, справді думали, що цього разу обійдеться без "але"?))) Але проблема в тому, що для заключення МПП треба згоду іншої сторони. А цим займається МЗС і Президент. Тому і обмежується в кінці кінців весь процес тільки необхідними МПП з членами Антанти, МПП з еМалайзією для тренувальної битви і з еРумунією і еПольщею для власне захисту територій, якщо що. Цього разу додались пакти з еХорватією, еГрецією і еЯпонією. Про причини кожного з них можете почитати на форумі. Там же можете і побачити, хто їх всіх пропонував. Висновок: Не (Т), але в більшості своїй таки (Ф).

Кажуть у Президента є ще кілька кнопочок, таких як наприклад побудувати госпіталь (зараз (Т)), оголосити/закрити війну (пробували недавно з еУгорщиною, невдало) ітд. Але тут все одно ініціатива належить Президенту.

Тому якщо ваш кандидат зі сльозами на очах обіцяє змінити щось у цій еДержаві на краще - тицьніть його на цю статтю, і хай відчитується по кожному з пунктів, як зроблю це найближчим часом я.

До зустрічі на землі (:
З.І. Про Францію пізніше.
З.З.І. Вибачте, що не література, якщо що - створю для цієї рубрики газетку на орзі.