Hintergrund an/aus

[KM] Võitleme Põhja-Eestis [Päev 2927]

0 vor 5 Tagen Veröffentlicht in Estonia Estonia Kampfaufträge KampfaufträgeAllolevatest käskudest olulisem on jälgida lahingute seisu ja võidelda seal, kus seda parasjagu rohkem tarvis läheb.

mehr »

[KM] An-ne-ta-ge!

21 Tag 2,918, 07:03 Veröffentlicht in Estonia Estonia Kampfaufträge KampfaufträgeKutsun kõiki üles, kui teil on laos üleliigset toitu, siis annetage see [url=http://www.erepublik.com/en/country/military/mehr »

[KM] Estonian Aviationiga lendama?

3 Tag 2,912, 00:45 Veröffentlicht in Estonia Estonia Kriegsanalyse KriegsanalyseNagu Riigi Teatajas enne valimisi mainitud, siis võiks elu pisut põnevamaks muuta ja mõelda mõnele riigile õhurünnaku tegemisele. Ma … mehr »

|KM| Kuidas teenida RH medal ja 5 kulda

6 Tag 2,892, 05:50 Veröffentlicht in Estonia Estonia Die ersten Schritte bei eRepublik Die ersten Schritte bei eRepublikSelleks, et olla potentsiaalselt võimeline saama Resistance Hero (RH) medalit, tuleb teatavasti toetada ülestõusu:
[img]http://www.[/img] … mehr »

|KM| Võitleme Kesk-Eestis [Päev 2879]

0 Tag 2,879, 02:06 Veröffentlicht in Estonia Estonia Kampfaufträge KampfaufträgeAllolevatest käskudest olulisem on jälgida lahingute seisu ja võidelda seal, kus seda parasjagu rohkem tarvis läheb. Jälgige mehr »