Hintergrund an/aus

Über meine Zeitung

Wiki öffnen

Erepublik Araştırma ve Geliştirme Gazetesi.

4,5 yıllık deneyim ile sizlerle...

ilk yazı 834. erepublik gününde ele alınmıştır:

http://www.erepublik.com/en/news paper/erepublik-arge-gazetesi-224298/28

★[EA Gazetesi]★Türkiye ve Dünyadan Sıcak Gelişmeler

60 Tag 1,459, 10:24 Veröffentlicht in Turkey Turkey Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und AnalysenTürkiye Romanya işgaline devam ediyor. Yavaş ve derinden işgal süreci sürerken bir yandanda Macaristan'ın işgaline ugrayan Romenler silinme tehtidi ile karşı karşıya.

Türkiye
mehr »

★ [EA Gazetesi] ★ eRepublik Gündemi

26 Tag 1,452, 10:36 Veröffentlicht in Turkey Turkey Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und AnalysenTürkiye Romanya'nın Dobrogea bölgesini işgal etti. 10 Bölgesi olan Romanya'nın ilk bölgesi böylelikle alınmış oldu. Dobrogea'nın mehr »

[EA Gazetesi] ★ Türkiye'den ve Dünyadan Gelişmeler

32 Tag 1,451, 10:20 Veröffentlicht in Turkey Turkey Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und AnalysenBayram bitti ve aktif oyuncu sayımız artmaya başladı.Hızlıca bölgelerimizi geri aldık ve doğal sınırlarımıza ulaştık. Şimdi ise yeni hedefimiz Romanya.

eRepublik'in baş ülkesi,
mehr »

[EA Gazetesi] ★ Türkiye'den ve Dünyadan Gelişmeler

12 Tag 1,445, 05:08 Veröffentlicht in Turkey Turkey Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und AnalysenTürkiye Romanya işgali ile karşı karşıya. Önce karadeniz bölgesini alan Rumenler şimdi de İç Anadolu bölgesini almak üzere. Romanya'nın bu işgaline karşılık Türkiye'de Karadeniz bö
mehr »

[EA Gazetesi] ★ Türkiye'den ve Dünyadan Gelişmeler

33 Tag 1,371, 08:21 Veröffentlicht in Poland Poland Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und AnalysenSoryy only Turkish

Türkiye yeni bir politika
mehr »