Hintergrund an/aus

Über meine Zeitung

Wiki öffnen

Erepublik Araştırma ve Geliştirme Gazetesi.

4,5 yıllık deneyim ile sizlerle...

ilk yazı 834. erepublik gününde ele alınmıştır:

http://www.erepublik.com/en/news paper/erepublik-arge-gazetesi-224298/28

★[EA Gazetesi]★Türkiye ve Dünyadan Sıcak Gelişmeler !!!

44 Tag 1,475, 03:48 Veröffentlicht in Turkey Turkey Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und AnalysenTürkiye Romanya isyanlarında sorun yaşamazkez asıl mücadelesini güney cephesinde veriyor.İsrail isyanlarını rahatlıkla atlatan Türk orduları S.Arabistan'a saldırarak yeni işgal politikasınımehr »

★[EA Gazetesi]★Türkiye ve Dünyadan Sıcak Gelişmeler !!!

38 Tag 1,472, 02:15 Veröffentlicht in Turkey Turkey Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und AnalysenTürkiye bir yandan Romanya'da ki isyanlarla mücadele ederken bir yandan da ortadoğu ile ilgili planlar yapmakta. İsrail'i silen ve konturolü ele alan Türk güçlerinin yeni hedefi ise İran'ı
mehr »

★[EA Gazetesi]★Türkiye ve Dünyadan Sıcak Gelişmeler !!!

44 Tag 1,468, 07:35 Veröffentlicht in Turkey Turkey Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und AnalysenTürkiye Romanyanya işgalini sürdürüyor. Moldova bölgesinde çıkan isyanda Türkiye etkili olurken Romanya daha çok Banat bölgesinde çıkan isyanda mücadele etmekte.

Türkiye balkan
mehr »

★[EA Gazetesi]★Türkiye ve Dünyadan Sıcak Gelişmeler !!!

19 Tag 1,465, 06:42 Veröffentlicht in Turkey Turkey Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und Analysen


★VOTE★

Türkiye isyanlarla ve iç siyasi tartışmalarla yoluna devam ediyor. Siyasi olarak ciddi gelişmeler yasansada bu makalede siyasi tartışmlar pek yapılmaz ve bu süreç aynen devam
mehr »

★[simsekcountr]★MV Seçimleri

22 Tag 1,463, 13:51 Veröffentlicht in Turkey Turkey Politische Debatten und Analysen Politische Debatten und Analysen25 Kasım Cuma günü hepimizin bildiği gibi Milletvekilliği seçimleri var. Bu dönem mecliste yer alabilme umuduyla Millevekilliği seçimlerine aday olmuş bulunuyorum.

TBT (Tam Bağımsız
mehr »