Hintergrund an/aus

[MW] Trafieni - zatopieni

153 Tag 2,010, 14:31 Polen Gesellschaftliches Zusammenspiel und Unterhaltung Gesellschaftliches Zusammenspiel und Unterhaltung

Ahoj o/

Na wstępie tego artykułu chcielibyśmy pogratulować PCA wspaniałego zwycięstwa w Polsce i top 4 na świecie. Olbrzymie gratulacje i nasze podziękowania należą się również MU Gwardia, Grom i POG. Rywalizacja o

mehr »

[MW] Płyniemy ich zatopić

98 Tag 2,003, 05:41 Polen Gesellschaftliches Zusammenspiel und Unterhaltung Gesellschaftliches Zusammenspiel und UnterhaltungPoczątek rozgrywki, a my zajmujemy 25 miejsce. Chcemy być jeszcze lepsi z Tobą!Nie czekaj, dołącz do szczęś … mehr »

MW uspokaja

37 Tag 1,982, 11:37 Polen Gesellschaftliches Zusammenspiel und Unterhaltung Gesellschaftliches Zusammenspiel und Unterhaltung

Ahoj Szczury Lądowe!

W dzisiejszym wydaniu gazety MW podzielimy się z Wami najnowszymi wieściami i informacjami z naszej floty. Dobra nowina, w tych trudnych czasach flame'u i trollingu jakie ostatnio nastały.

1. Stanowisko MW sprawie buntu

mehr »

[MW] List otwarty do Prezydenta Polski

180 Tag 1,971, 10:31 Polen Kampfaufträge Kampfaufträge

Szanowny Panie Prezydencie Coehoorn.

My, niżej podpisani, dowództwo grupy bojowej Marynarka Wojenna zwracamy się do Pana z uprzejmą prośbą o zajęcie stanowiska w sprawie niepokojących wydarzeń jakie ostatnio miały miejsce w naszym kraju.

Jesteś

mehr »

MW-owy artykuł z tytułem

34 Tag 1,830, 15:04 Polen Gesellschaftliches Zusammenspiel und Unterhaltung Gesellschaftliches Zusammenspiel und UnterhaltungAhoj szczury lądowe!

W poprzednim wydaniu naszej gazety dzieliliśmy się z Wami naszymi sukcesami. Upłynął jedynie tydzień, a w naszej grupie bojowej zaszło tyle zmian, że znów czujemy się w obowiązku … mehr »