Hintergrund an/aus

Anmelden

 

Weiter

Weiter Mit Erstellen eines Benutzerkontos akzeptierst du die Nutzungsbedingungen & die Datenschutzerklärung
E-Mail erneut zusenden   |  E-Mail nicht erhalten? confirmation@erepublik.com

Resend the confirmation email to this address

E-Mail erneut zusenden E-Mail nicht erhalten? confirmation@erepublik.com

Postet ne ZiP, ndihma e lojtareve te rinj, bashkimi me Partine Revolucionare.

Tag 1,828, 05:35 Veröffentlicht in Albania Albanien von Edini
POSTET NE ZiP
Pershendetje, ne me partine tone kemi vendosur qe ti japim postet zyrtare te ZiP, te gjithe jemi nje grup i mire dhe do te mundohemi te bejme gjithcka per partine dhe gjithashtu per eShqiperine :).
Nen-President: SilentSurfer
Sekretar i pergjithshem: AqifPasha
Keshilltar: albanianguard
Zedhenes: Edini

Pjestart e staffit te Keshilit: DurrsakuVjeter, ledjo7, Eljon Dedej, ArnoldDjin dhe Keshilltari: albanianguard.

NDIHMA E LOJTAREVE TE RINJ
Ne bashke me partine tone kemi vendosur qe te bejme nje google docs ti ndihmojme lojtaret qe kane nevoje per ndihma. Cfaredo qofte, ushqim, arme, lek e tjera. Ketu mund te merrni ndihma, merreni kete link https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dG5vd1FlcEx1dTVweFhEcW1zT3FKYkE6MQ dhe mandej bejeni paste . Ju lutemi vetem ata qe jane ne krize te madhe te kerkojme sepse as ne nuk jemi peshq te medhenj :).

BASHKIMI ME PARTINE REVOLUCIONARE
Partia Revolucionare edhe pse nuk eshte nje nder Top 5, eshte nje parti e mire dhe kemi mendimin e perbashket. Shpresojme te kalojme mire sebashku, dhe do ta bejme te madhe eShqiperine se bashku. Sebashku me partite e tjera ne mund te kemi suksese. JO GRINDJEVE! Vetem pune. Sic ka thene dhe i madhi Naim Frasheri: Pune pune, nate e dite qe te shohim pakez drite. Merreni shembull kete cka thash ;).

POSTI IM NE ZiP
Posti i imi ne ZiP e pate dhe larte qe jam Zedhenes (Spokesman). Kete pune e zgjedha se pak a shume kjo domethene truri i partise dhe me pelqen kjo pune se ka te bej gjera me shtimin e lojetarve ne parti, ndihma e lojtarve ne loje, te shkruaj artikull e shume gjera te tjera te vecanta. Ne te gjithe jemi nje grup i mire se bashku. Ju ftoj dhe juve qe te hyni ne partine tone te dashur :). Dhe mos hyni sa per numer se nuk ju deshirojme ashtu, ne ju duam aktive ne mbledhjet tona nese hyni ne partine tone :).

Kush don te dergon ndihma per lojetaret e rinj le ti jep ketu: http://www.erepublik.com/sq/citizen/profile/6275881

Me respekt,
 

Kommentare

ArnoldDjin
ArnoldDjin Tag 1,828, 05:47

BIG VOTE

MeDzeLi
MeDzeLi Tag 1,828, 05:55

V dhe suksese .

ATDHEU mbi të GJITHA

Crazy Alboz
Crazy Alboz Tag 1,828, 05:59

Bravo te lumt
Shkrimtar te kam

Lucifer aka Biuy
Lucifer aka Biuy Tag 1,828, 06:10

V

Crazy Alboz
Crazy Alboz Tag 1,828, 06:37

NO COMMENT

Cerciz.Topulli
Cerciz.Topulli Tag 1,828, 07:05

Qent le te lehin karvani vazhdon perpara

Edini
Edini Tag 1,828, 09:06

@BrigoCorleone fol me fakte jo me sende palidhje

Crazy Alboz
Crazy Alboz Tag 1,828, 11:21

O djema te dashtur mos arxhitni fjal me ket, ne do vazhdojm sipas rruges tone dhe do trregojm burrni per te gjitha senet, jo qe te bejm DELETE COMMENT kur sna vjen mire.
Ku njeri nuk e meriton pergjgjen ton.
Per tashti jemi duke vazhduar mire. Nj per gjith, gjith per NJE!
Urime te gjithve.

Sle7en
Sle7en Tag 1,828, 13:41

bravo v

Andiroid
Andiroid Tag 1,829, 14:39

V Suksese

Atdheu Mbi Te Gjitha x2

armandshala
armandshala Tag 1,830, 23:33

klikoni dhe lexojeni...shume e rendesishme..
http://www.erepublik.com/sq/article/une-kam-nje-enderr--2162282/1/20

Tirona Warrior
Tirona Warrior Tag 1,830, 02:42

big vote

Erlindi
Erlindi Tag 1,830, 04:34

vot

 
Deinen Kommentar veröffentlichen.

Was ist das?

Dieser Artikel wurde von einem Bürger von eRepublik, einem interaktiven Mehrspieler-Strategiespiel auf Basis real existierender Länder, geschrieben. Erstelle einen eigenen Charakter und verhilf deinem Land als Kriegsheld, anerkannter Zeitungsherausgeber oder einflussreicher Finanzmann zu Glanz und Gloria.