Informacje od Rzecznika Rządu #5: nieudane NE na eRumunię/NE na eNiemcy/przegląd

Day 1,399, 06:51 Published in Poland Poland by Rzecznik Rzadu


W dzisiejszym wydaniu rzecznika rządu: nieudane NE na Rumunię, NE na Niemcy, sytuacja w Hiszpanii, UK oraz Indonezji. Zapraszamy do lektury!



Fiasko polskiego NE na Rumunię

Jeszcze wczoraj informowaliśmy o podjęciu kolejnej ofensywy, jednak już dziś musimy przyznać się do klęski. Jako, że utraciliśmy w pewnym sensie na własne życzenie Bukowinę, a nasi węgierscy sojusznicy zaatakowali Maramures, zmuszeni jesteśmy do zmiany frontu. Głosowane obecnie NE będzie działało od godziny 12 czasu eRepulik przez najprawdopodobniej około godzinę lub dwie. Tak więc prosimy wszystkich o trening w tym czasie.


Plany nieudanej ofensywy na Rumunię.


Sytuacja wejściowa, gdy wszystko jeszcze miało spore szanse powodzenia.


Smutny obraz klęski.



NE na eNiemcy

Poprzez skupienie uwagi głównie na ofensywie na terytoriach ukraińskich oraz próbie rozpoczęcia działań zbrojnych z Rumunią, utraciliśmy kilka regionów bardzo ważnych dla funkcjonowania naszej gospodarki, postanowiliśmy je odzyskać. W celu tym, zaraz po zakończeniu głosowania NE na Rumunię, rozpocznie się kolejne na Niemcy.





Hiszpania


Sytuacja wejściowa sprzed czterech dni.


Ofensywa amerykańska ostatnich dni, odcinająca stolicę Hiszpanów od reszty regionów.


Czy twierdza Asturias (stolica) odzyska drogę do reszty surowców?



UK


Kanada i Irlandia w regionach rdzennych UK.


Odzyskiwanie regionów przez UK, upadek Londynu.


Sytuacja z początku dnia


Stan obecny: UK odzyskało Londyn, Kanada zajmuje South West of England, Irlandia wkracza do Wales.



Indonezja

Jeszcze do niedawna Brazylia, Indonezja i Argentyna tworzyły nierozerwalny tercet nazywany potocznie BIA od pierwszych liter tych państw. Jak już nie raz widzieliśmy, najbliższa przyjaźń w wypadku zepsucia relacji, nie jest wcale daleka od najbardziej bezwzględnej wojny. I tak jak niegdyś Polacy pomagali przy aTO RPA oraz Australii, tak w obecnej sytuacji geopolitycznej znaleźliśmy się po stronie Indonezji. Brazylia wykorzystując regiony podlegające dzierżawie od RPA postanowiła zaatakować swojego byłego sojusznika. W tej chwili znajduje się już u granic rdzennych regionów Indonezji.


Początek konfliktu.


Wkroczenie Brazylii na rdzenne terytoria australijskie okupowane jeszcze przez Indonezję.


Czy pozwolimy na upadek sojusznika, który porzucił przeszłość i postanowił trwać przy nas nawet kosztem całkiem realnej przegranej?


Dziękuję za lekturę,
Rzecznik Rządu: Pierre Dzoncy

Czytaj i subskrybuj:












Szatę graficzną wykonał S'til