Czasy się zmieniają
Tag 1,668, 18:45
•
von
Jaroslaw Czekovsky
Czasy się zmieniają, bitwa jest wszędzie wokół nas, ale mamy nic, by powstrzymać go. Wojna jest ostatecznym rozwiązaniem. Ludzie sprzeciwiają się wojnie, ale trzeba zaakceptować. Zrobiliśmy tyle już, kto mówi, nie możemy po prostu wziąć więcej?
Kommentare
Was ist das?
Dieser Artikel wurde von einem Bürger von eRepublik, einem interaktiven Mehrspieler-Strategiespiel auf Basis real existierender Länder, geschrieben. Erstelle einen eigenen Charakter und verhilf deinem Land als Kriegsheld, anerkannter Zeitungsherausgeber oder einflussreicher Finanzmann zu Glanz und Gloria.
N
A
P
O
L
E
O
N
http://www.youtube.com/watch?v=R-y9_zkqH5A
http://www.youtube.com/watch?v=o5G1vG_QT7U&feature=player_detailpage#t=12s
@Jaroslaw Czekovsky
Czlowieku masz 14 lvl bierz sie za bicie medali BH, bo masz ku temu idealne predyspozycje w obecnym module, a nie sie za pisanie bierzesz, na to jeszcze jak widac przyjdzie czas.
Dobrze radze, PZDR !!
@up To chyba jakiś Hamburgerski bot jest korzystający z google translate, tak ma moje oko ;p
@up
Moze i tak, to niech sobie wrzuci to co napisalem na translatora ;P
http://www.youtube.com/watch?v=6_PAHbqq-o4