Hintergrund an/aus

Anmelden

 

Weiter

Weiter Mit Erstellen eines Benutzerkontos akzeptierst du die Nutzungsbedingungen & die Datenschutzerklärung
E-Mail erneut zusenden   |  E-Mail nicht erhalten? confirmation@erepublik.com

Resend the confirmation email to this address

E-Mail erneut zusenden E-Mail nicht erhalten? confirmation@erepublik.com

[PPP] Powyborcze aktualności

Tag 1,886, 12:57 Veröffentlicht in Poland Polen von CavalekhWitamy wszystkich czytelników PaPieru Politycznego - jedynej oficjalnej gazety Polskiej Partii Patriotycznej!

W dzisiejszym wydaniu PaPieru Politycznego:
- Po wyborach PPPrezesa
- Wybory kongresowe
- Akademia PPP
- Fundacja PPP
- The Dragons.

Owocnej lektury ;)
Nowy PPPrezes

Jak co miesiąc, 15 stycznia partie wybierały nowych prezesów. Oficjalnym kandydatem na prezesa Polskiej Partii Patriotycznej, wyłonionym w wewnętrznych prawyborach, został Cavalekh, w przeszłości dwukrotny prezes PPPartii oraz główny dowódca The Dragons. Z wynikiem 286 głosów, co stanowiło ponad 82% ważnie oddanych, zwyciężył w wyborach i został prezesem Polskiej Partii Patriotycznej na kadencję styczeń/luty.

Jak zapowiadał w programie, w nadchodzącym miesiącu prezes zamierza kontynuować i rozszerzać dotychczasowe działania PPPartii, czyli, przede wszystkim Fundację PPP, Akademię PPP, program stażystów i rozwijanie bojówki The Dragons. Ponadto, w planach jest szersze nawiązanie współpracy z innymi partiami i nacisk na jeszcze większą aktywność naszych kongresmenów.

Nowemu PPPrezesowi gratulujemy i życzymy powodzenia w realizacji zamierzonych celów!Wybory kongresowe

Wielkimi krokami zbliżają się wybory do kongresu. Naszym celem jest poprawienie wyniku sprzed miesiąca, dlatego zamierzamy postawić na najlepszych kandydatów – zarówno sprawdzonych, aktywnych kongresmenów, jak i nieco „świeżej krwi” - debiutantów w kongresie, którzy swoją aktywnością w PPPartii dobrze rokują na przyszłość.

Jak stało się to już tradycją, miejsca na liście wyborczej nadawane są według rankingu punktowego. Ranking ten ustalany jest na podstawie punktów, które członek PPPartii otrzymuje za aktywność – udzielanie się w partyjnych projektach, np. Fundacji PPP, redagowanie artykułów do partyjnej gazetki, ogólną dyspozycyjność itp. Czytelny system punktowy sprawia, że nawet młody gracz może zająć wysokie miejsce na liście, dzięki własnemu entuzjazmowi i pracowitości.

Przypominamy wszystkim, którzy chcą startować z listy Polskiej Partii Patriotycznej, o obowiązku zgłoszenia kandydatury na forum w tym wątku, wraz z linkiem do prezentacji wyborczej!Młody graczu! Chciałbyś aktywniej działać w polityce? Nie bardzo wiesz, jak się do tego zabrać? Mamy dla ciebie rozwiązanie! Akademia PPP to projekt, stworzony właśnie z myślą o młodych, w ramach którego, pod okiem doświadczonych graczy, mogą oni zdobywać swoje pierwsze szlify, a przede wszystkim, uczyć się tajników mechaniki gry i politycznego „know how”. Jest to również najkrótsza droga do tego, by w niedalekiej przyszłości znaleźć się na listach wyborczych.
Nie czekaj! Dołącz do akademii PPP! Wejdź na irc - #ppp.akademia w sieci Quakenet, lub kliknij, by wejść przez Webchat: KLIKNIJ!Każdego gracza, który posiada level mniejszy lub równy 27 oraz posiadającego polskie obywatelstwo, zapraszamy do wypełnienia tego formularza.
Graczom spełniającym kryteria, fundacja wypłaci chlebki, pozwalające odnowić 500 punktów energii.
Nasza fundacja nie ogranicza się do wypłacania chlebków, lecz służy również pomocą młodym graczom na kanale naszej fundacji. Jesteśmy otwarci na wszelkie pytania dotyczące gry i na wszystkie staramy się fachowo odpowiedzieć.
Zapraszamy także doświadczonych graczy do tego, aby wsparli nas darowiznami. Jeśli masz dużo zbędnych chlebów, możesz przekazać je na działalność Fundacji PPP poprzez donate na któreś z tych kont:


Szczegółowe informacje na temat działania fundacji znajdują się w jej regulaminie.

Zapraszamy, ekipa fundacji,
Kijek93, Stunter & Lodooo


Opracowała stażystka w sztabie prasowym PPP jowita93Szukasz bojówki dla siebie? Zapraszamy do The Dragons, bojówki działającej aktywnie od 2010 roku. Wspólnie wesprzyjmy nasz kraj w działaniach wojennych na całym świecie! Dzięki zawsze aktualnym rozkazom wykorzystujemy nasze pokłady influ w odpowiednim miejscu i – co najważniejsze - czasie, a nie na bezsensownych walkach dla wbicia MUDO. Dzięki takiej organizacji możemy lepiej wykorzystać potencjał drzemiący w naszych obywatelach.

To teraz może garść konkretów ;)
The Dragons jest bojówką pod patronatem Polskiej Partii Patriotycznej, należącą do Prywatnych Grup Bojowych, podległych Ministerstwu Obrony Narodowej. TD zajmuje 9 miejsce w rankingu zrzeszając, 326 graczy - jednak na 1 miejscu zawsze stawiamy na zgranie i dobra zabawę.
Jedynymi wymaganiami do wstąpienia do The Dragons są:
- aktywność na naszym kanale irc (prawdopodobnie najlepsza rzecz, jaką może dać ta gra :P).
- ustawienie powiadomień
- avatar The Dragons, który dostaniesz podczas rekrutacji.

Dzięki Tobie nasz wkład w militarny sukces ePolski może być jeszcze większy!
Nie czekaj - już dzisiaj dołącz do The Dragons, jedynej takiej niepowtarzalnej bojówki!

Pozdrawiamy,
Dowództwo The Dragons


Opracował członek Akademii PPP ChamstwoPrezes: Cavalekh
Vice Prezes: twatwaratwa
Sztab Spraw Wewnętrznych: Krzychur, Magic Hereos, twatwaratwa
Sztab Prasowy: Bloodsail, WujekRemo, stażystka: jowita93
Sztab ds. Fundacji PPP: Kijek93, Lodooo, Stunter, stażysta: Chamstwo- FORUM POLSKIEJ PARTII PATRIOTYCZNEJ
- KANAŁ IRC POLSKIEJ PARTII PATRIOTYCZNEJ
- FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY FUNDACJI
- KANAŁ IRC FUNDACJI
- PORADNIK IRC
- PORADNIK - JAK DOŁĄCZYĆ DO THE DRAGONS
- PODRĘCZNIK MEN
 

Kommentare

Cavalekh
Cavalekh Tag 1,886, 12:57

Zatwierdzam o/

Pan Alies Bu
Pan Alies Bu Tag 1,886, 12:59

Popieram!

Magic
Magic Tag 1,886, 13:01

o7

WujekRemo
WujekRemo Tag 1,886, 13:01

No, jest jowita, jest vote! ;]

Dobro powraca
Dobro powraca Tag 1,886, 13:05

Mam trochę punktów na karcie PAYBACK, można je u was wymienić na dobre miejsce na liście? ;P
Vote, a co mi tam.

BorysSzyc xD
BorysSzyc xD Tag 1,886, 13:35

Vote - Bo na propsie.

twatwaratwa
twatwaratwa Tag 1,886, 14:40

Jest THE DRAGONS, jest vote.
The Dragons rekrutuje.

Kris Nowak
Kris Nowak Tag 1,886, 14:52

V O T E

Xiunion
Xiunion Tag 1,887, 02:02

Powodzenia !

SirCorwin
SirCorwin Tag 1,887, 06:19

Vote! o/

Stunter
Stunter Tag 1,887, 08:02

o7

 
Deinen Kommentar veröffentlichen.

Was ist das?

Dieser Artikel wurde von einem Bürger von eRepublik, einem interaktiven Mehrspieler-Strategiespiel auf Basis real existierender Länder, geschrieben. Erstelle einen eigenen Charakter und verhilf deinem Land als Kriegsheld, anerkannter Zeitungsherausgeber oder einflussreicher Finanzmann zu Glanz und Gloria.