[MoD] Военные подразделения еБеларуси

Day 2,488, 12:45 Published in Belarus Belarus by Belarusian Ministry of Defense


Беларускамоўная версія ніжэй.

Доброго времени суток!

Сегодня мы хотели бы представить вашему вниманию обзор военных подразделений, сотрудничающих с Министерством Обороны еБеларуси. Если вашего отряда здесь нет и вы желаете его добавить в список, мы будем рады это сделать – просто отпишите мне в личные сообщения.



Dogs of War, 1-е место в стране по урону, рассказывает yoskyyyyy

Наши главные задачи:
1) неукоснительное следование приказам Министерства Обороны, альянсов Asteria и LETO;
2) помощь в освоении механики игры, стратегическом планировании;
3) создание базы для снабжения бойцов (идет реализация).

В отряд может вступить любой человек, достигнувший звания World Class Force, либо подавший заявку командиру отряда или его заместителям (в этом случае, если в беседе игрок проявит себя с лучшей стороны, ему отправят приглашение вступить в отряд). Снабжение осуществляется через заявки в отрядной ленте (фиде), но в целом бойцы практически полностью на самообеспечении.

Дополнительная информация: История DoW | Атрибутика отряда



Lisowczyki, 2-е место в стране по урону, рассказывает Chorny Wojna

Белорусский отряд для всех достойных белорусов. Эмоционально неустойчивых не держим. Отрядный Кодекс обязателен к исполнению для всех бойцов. Стремимся быть примером воинской этики для всей еБеларуси.

Набираем всех, кто не похож на бота или латышского ТОшника. Время от времени прямой доступ закрываем (после того как выгоним очередного латыша), но все равно принимаем по приглашениям. Порядок и объемы снабжения можно найти в этой таблице.

Дополнительная информация: Рэкрутацыя ў лісоўчыкі



Belarus Armed Forces, 5-е место в стране по урону, рассказывает simust2

Мы изначально позиционируем себя как часть регулярной армии еБеларуси, подразделение в подчинении с высоким уровнем организации общинного типа и неплохой явкой в случае массовых ударов.

Набор ведется без каких-либо ограничений по уровню, Силе, партийной принадлежности или же активности. Однако для попадания в наиболее боеспособную группу со снабжением необходимо:
1) ношение аватара;
2) работа в коммуне за минимальную з/п;
3) присутствие в текстовом skype-чате.

Едой снабжаем практически в неограниченных масштабах, танки выдаем раз в неделю (по понедельникам) в зависимости от числа отработанных дней. На случай затяжной серии битв предусмотрена выдача ку3 домов для повышения лимита энергии.

Дополнительная информация: Первый набор



Для вступления в любой из вышеперечисленных отрядов отпишите его командиру.
Зам. МО
simust2




Добрага часу сутак!

Сёння мы хацелі б прэзентаваць вашай увазе агляд вайсковых падраздзяленняў, што знаходзяцца ў супрацоўнііцтве з Міністэрствам Абароны еБеларусі. Калі вашага атрада тут няма і вы жадаеце яго дадаць у спіс, мы будзем рады гэта зрабіць – проста адпішыце мне ў асабістыя паведамленні.



Dogs of War, 1-е месца ў краіне па шкодзе, расказвае yoskyyyyy

Нашы галоўныя задачы:
1) няўхільнае прытрымліванне загадам Міністэрства Абароны, альянсаў Asteria і LETO;
2) дапамога ў засваенні механікі гульні, стратэгічным планаванні;
3) стварэнне базы для забеспячэння ваяроў (ідзе рэалізацыя).

У атрад можа ўступіць кожны чалавек, які дасягнуў звання World Class Force, альбо падаў заяву камандзіру атрада ці яго намеснікам (у гэтым выпадку, калі ў гутарцы гулец выявіць сябе з лепшага боку, яму выправяць запрашэнне ўступіць у атрад). Забеспячэнне ўжыццяўляецца праз заявы ў атраднай стужцы (фіды), але ў цэлым ваяры практычна цалкам на самазабеспячэнні.

Дадатковая інфармацыя: Гісторыя DoW | Атрыбутыка атрада



Lisowczyki, 2-е месца ў краіне па шкодзе, расказвае Chorny Wojna

Беларускі атрад для ўсіх годных беларусаў. Эмацыйна няўстойлівых не трымаем. Атрадны Кодэкс абавязковы да выканання для ўсіх ваяроў. Імкнёмся быць прыкладам вайсковай этыкі для ўсёй еБеларусі.

Набіраем усіх, хто не падобен на бота ці латышскага ТОшніка. Час ад часу просты доступ зачыняем (пасля таго як выганім чарговага латыша), але ўсё адно прымаем па запрашэннях. Парадак і аб'ёмы забеспячэння можна знайсці ў гэтай табліцы.

Дадатковая інфармацыя: Рэкрутацыя ў лісоўчыкі



Belarus Armed Forces, 5-е месца ў краіне па шкодзе, расказвае simust2

Мы спрадвечна пазіцыянуем сябе як частку рэгулярнага войска еБеларусі, падраздзяленне ў падначаленні з высокім узроўнем арганізацыі супольнага тыпу і нядрэннай яўкай у выпадку масавых удараў.

Набор вядзецца без якіх-небудзь абмежаванняў па ўзроўні, сіле, партыйнай прыналежнасці ці актыўнасці. Аднак для траплення ў найболей баяздольную групу з забеспячэннем трэба:
1) нашэнне аватара;
2) праца ў камуне за мінімальную з/п;
3) наяўнасць у тэкставым skype-чаце.

Ежай забяспечваем практычна ў неабмежаваных маштабах, танкі выдаём раз на тыдзень (па панядзелках) у залежнасці ад ліку адпрацаваных дзён. На выпадак зацяжной серыі бітваў прадугледжана выдача ку3 хат для падвышэння ліміту энергіі.

Дадатковая інфармацыя: Першы набор



Для ўступу ў кожны з вышэйпералічаных атрадаў адпішыце яго камандзіру.
Нам. МА
simust2