[Футбол по суботах]Перший матч

Day 2,489, 10:57 Published in Ukraine Ukraine by vizavi

Класичні матчі упорки vs ґвардія, івано-франківські школярі, донбаські пенсіонери, клуб фанатів Іво Бобула - думаєте це набір не пов'язаних між собою трешових слів? - ні, няші, це не міф, це все історія давніх віків українського ком'юніті ерепаблік. Також хочеться згадати працюючий активний форум еУкраїни, працюючий регламент, але про це певне, наступним разом якось..

Важка це справа, скажу я вам - зібрати зараз людей пограти футбол, навіть якщо маєш файні організаторські здібності (яких нема). Яке болото в ерепаблік - такеж саме твориться і в рл у цих людей, як не пронос так золотуха.

Отже після кількох тижнів невдалих спроб, час було спробувати провести перше зібрання. Перший блін як завжди комом: організатор спізнився, половина людей в останній момент не змогла, а частина взагалі забила. Але це не привід до суму - в результаті зібралися найспортивніші, найстійкіші: я, Нейровол, Радіат, Тихенко.

Для рівності команд вирішили відмовитися від проведення класичного протистояння ґвардія - упорки. Я грав у команді з Нейроволом, Радіат з Тихенко. Починало припікати сонечко, день видався дійсно не дуже вересневим, враховуючи наслідки глобального потепління, це був сучасний серпень. Але біля наших воріт ще був рятувальний тіньочок.., отож до гри.

Наш фотокореспондент-сєпаратіст поїхав до Донецька тому звіт буде текстовим. Початок видався не дуже втішним для нашої команди, стратег Радик за підтримки Тихенка зміг протиснути два шкіряних(майже) у раму наших воріт. І тут ми зрозуміли що варто щось робити, якось виправляти ситуацію. Взявши гру до свої ніг, після кількох вдалих контратак рахунок було зрівняно - 2:2! Перша чверть видалася (як і гра загалом) в результаті досить рівною і закінчилася з рахунком 5:5. Настав технічний тайм-аут: попити водички, перевести сили, обдумати стратегію на наступні чверті, пополивати спраглі й змучені спекою дерева і кущі)

Друга чверть пройшла також у рівній боротьбі. Котра була в той самий час напруженою - штовханина, випадкові удари по ногах - повна чоловічої боротьби, це вам не балет, котани! Закінчилася чверть на користь Радика з рахунком 8:6.

Перерва перед 3 чвертю тривала якихось кілька хвилин і ми знову взялися до гри. З новими силами, нашій команді вдалося не тільки зрівняти рахунок але й вийти вперед 8:9. Далі рахунок змінювався досить динамічно, також досить рівномірно 1 м'яч в одні ворота, згодом в інші. Загалом третя чверть закінчилася здертим коліном Радіата і перерва після неї пройшла піт-стопом а точніше промиванням рани мінералочкою.

Четверта чверть. Київське сонце палило вже нещадно, на повну силу, рятувальний тіньочок втік далеко за бічну лінію поля. Тому домовилися грати до 15 голів, бо вже тривала друга година гри.. Здавалося б ось вона - близька перемога для нашої команди. Мячі залітали до воріт Радіата й Тихенка один за одним, а точність Радіата почала підводити, було згаяно купу 100% моментів: 11:11, 11:12, 11:13 аж раптом фортуна повернулася геть в інший бік і рахунок став 14:13. Здавалося б і цього разу Радіат візьме гору. Але раптом, через 15 секунд після пропозиції Нейровола закінчити гру, в черговому підкаті Радіат отримує фатальну травму і їх команда заробляє технічну поразку!

Але не переймайтеся все закінчилося добре - потім (після деякого спротиву і пручань) він отримав фахову медичну допомогу - зібрали, підлатали, напоїли знеболювальним напару з вітамінками і відправили по справах.

Отож заздріть кого не було - МИ спортом зайнялися, задоволення від забитих мячів отримали, жирок поганяли трохи, зі старими цікавими знайомими зустрілися і поспілкувалися. А ви - бякі-буки!

Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у наступних іграх о 1😇0 на метро Лук'янівська, тел для контакту 0955895344

Раді будемо бачити футболістів, фотокореспондентів, звичайних глядачів, а також, звісно, команду підтримки