[УКП] Найсерйозніша роздача на 1-ше квітня (Закрита)

Day 1,959, 08:27 Published in Ukraine Hungary by Izjaslav
Вітаємо шановне товариство!

Сміх - як відомо, корисний здоров'ю та продовжує життя. А здорове почуття гумору, вміння пожартувати завжди цінувалось в традиції українського народу(згадайте хоча б лист запорожців до турецького султана😁. А визнати свої помилки і посміятись над собою допоможе людині подолати багато перешкод, а це не кожному дано. Біда до народу приходить справді тоді, коли він втрачає Усмішку навіть в найважчих умовах... Підтримуючи хороші жарти е-українців що сьогодні лунають звідусіль, хочемо Вам розповісти коротеньку історію свята 1 квітня.

1 квітня - цей день не внесений ні в які календарі знаменних дат і всенародних свят, але його цілком можна віднести до міжнародних, оскільки він з однаковим успіхом відзначається в Україні, Росії, Німеччині, Англії, Франції, в Скандинавії, і навіть на Сході. В одних країнах 1 квітня називають Днем сміху, в інших - Днем дурня. У цей день кожний готовий пожартувати над іншими, ніхто не застрахований від розіграшів і навіть самі серйозні та похмурі люди мимоволі посміхаються.

Найпоширеніша теорія говорить, що все було так. До 1582 року у Франції (яка в ту пору жила по юліанському календарі) Новий рік відзначали навесні - з 25 березня по 1 квітня. Потім влада вирішила ввести новий календар - грегоріанський, і новорічні свята перенесли на звичний для нас час - 1 січня. Однак, через погано розвинені комунікації, звістка про це дійшла не до всіх, і багато хто продовжував через незнання, або з упертості, відзначати Новий рік як і раніше. Освічені громадяни завели звичай знущатися з невігласів: самим популярним жартом було непомітно причепити до спини бідолахи паперову рибину й дражнити його Poisson d' Avril ("квітнева риба"). Також існувала забавна традиція (вона жива й понині!) посилати довірливого простака куди-небудь із безглуздим дорученням.

Прямим прототипом сучасного 1 квітня можна також вважати середньовічне свято Festus Fatuorum ("Бенкет Дурнів"). Відзначали Festus в основному у Франції, а головною темою його було обрання шутейного папи та глузування над церковними ритуалами. Незважаючи на протидію церкви, фестиваль протримався аж до XVI століття. Після цього єдиною можливістю подурачитися досхочу залишився карнавал.

Як саме це свято з"явилось на наших землях невідомо, за однієї з версій воно з'явилось в часи Російської імперії коли Петруша перший прорубав хвіртку до Європи🙂

Символом української усмішки, почуття гумору був, є і залишається Остап Вишня. Шкода, що його творчість в школах вивчається за короткою програмою, а цікаві факти біографії навіть і не розглядаються...
Проте, ми радимо Вам, після прочитання статті, хто обізнаний, а хто можливо ні, обов'язково ще раз поцікавитись творчістю та біографією Павла Губенка.


А тепер без жартів)) Українська Консервативна Партія проводить роздачу кожному гравцю до 30 рівня включно, що залишить в коментарях: анекдот, гумореску, веселий віршик, і т.п. вітається тематика ерепаблік, але без нецезурщини, образ і т.п. - 2 ку7 танка. Найкращий коментар отримає 1 голд від ПП УКП. ПП було обрано переможцем наступного учасника DarkAngeIl
Чекаємо веселих коментарів😉