Fundo lig/desl

[KM] Lietuvos karių diena - jokių tankų dalybų ;)

12 4 dias atrás Publicado em Lithuania Lithuania Entretenimento e interações sociais Entretenimento e interações sociaisMuzikinis fonas, būtinai įsijungiam http://youtu.be/E-3CXuvRGuE

Šiandien sveikinuosi kaip KM/LK. Neslėpsiu, kad turėjau parašęs iš anksto straipsnį „Lietuvos karių … mais informações »

[KM] Dainų konkurso rezultatai

3 7 dias atrás Publicado em Lithuania Lithuania Entretenimento e interações sociais Entretenimento e interações sociaisKonkursas baigtas. Laimėtojas aiškus, ekrane pasirodo laimėtojo klipas.


Taip, konkursą laimėjo … mais informações »

[KM] Dainų konkursas - balsavimas

13 Dia 2,555, 12:54 Publicado em Lithuania Lithuania Entretenimento e interações sociais Entretenimento e interações sociaisDainų turime, liko išrinkt geriausią! Noriu trumpai apšviest apie balsavimą, balsuot galima tik kartą, tai daryt komentaruose, užteks parašyti dainos numerį, galima ir … mais informações »

[KM] Istorijos protmūšis, rezultatai

8 Dia 2,553, 13:06 Publicado em Lithuania Lithuania Entretenimento e interações sociais Entretenimento e interações sociaisKaip ir tikėjausi, aktyvumas jautėsi iš trollių ir iš tų, kurie išmano istoriją gerai. Viduriuko nebuvo, kad ir kaip būtų jums gaila, man tai išėjo į naudą, mažiau laiko … mais informações »

[KM] Dainų konkursas tolerancijos dienai

39 Dia 2,552, 15:29 Publicado em Lithuania Lithuania Entretenimento e interações sociais Entretenimento e interações sociaisIdėja pasiskolinta iš Inglisho, jei neklystu, tikiuosi niekas nesupyks. Šiandien minima tolerancijos diena, turėjo pasirodyt visai kitoks straipsnis, deja, dėl tolerancijos stokos man pačiam įžeidžiau … mais informações »