Fundo lig/desl

Sobre meu jornal

Página da Wiki aberta

NAUJOKŲ MINISTERIJOS LAIKRAŠTIS SKIRTAS NAUJOKAMS

[NM] Informacija Naujokams

6 6 dias atrás Publicado em Lithuania Lithuania Primeiros passos no eRepublik Primeiros passos no eRepublikSveikas naujoke,

Šiame straipsnyje pateikiama visa informacija, kuri tau bus reikalinga žaidimo pradžioje.

Kas yra eRepublik?

eRepublik - tai žaidimas - valstybės simuliatorius ir socialinis … mais informações »

[NM] Apie Scammerius ir PTOerius

14 Dia 2,650, 12:12 Publicado em Lithuania Lithuania Primeiros passos no eRepublik Primeiros passos no eRepublikSveiki visi, su Jumis vėl Naujokų Ministerija ir jos valdytojas Zenderis.

Šiandien, kaip jau tikriausiai supratote iš straipsnio antraštės kalbėsime apie tamsiosios eRepublik pusės veikėjus Scammerius … mais informações »

[NM] BH Gidas

13 Dia 2,645, 14:19 Publicado em Lithuania Lithuania Primeiros passos no eRepublik Primeiros passos no eRepublikSveiki, su Jumis vėl Naujokų Ministerija :)


Po savo pirmųjų dviejų kadencijų Naujokų Ministerijoje turėjau daug laiko peržiūrėti savo darbą iš visai kitos pusės. Taip pat per tuos laisvus du mė … mais informações »

[NM] Įžanga

7 Dia 2,639, 11:49 Publicado em Lithuania Lithuania Primeiros passos no eRepublik Primeiros passos no eRepublikSveiki,

Su Jumis iš saulėtosios eNigerijos sveikinasi misteris ministeris Zenderis ;). Iš karto noriu atsiprašyti, kad straipsnis kiek vėluoja, tačiau tikiuosi, kad ateityje nesklandumų, dėl … mais informações »

[KM][NM] Viktorina apie eRepublik

7 Dia 2,581, 09:48 Publicado em Lithuania Lithuania Primeiros passos no eRepublik Primeiros passos no eRepublik
Turnyro eiga:

Turnyras vyks atkrintamųjų varžybų principu. Visi turnyre užsiregistravę dalyviai bus burtų sistema suskirstyti į poras po du, ten jie rungtyniaus tik vieną kartą, nugalėtojas … mais informações »