Fundo lig/desl

Imperium kontratakuje!

47 4 dias atrás Publicado em Poland Poland Análise e debates políticos Análise e debates políticosAve! Na wstępie dziękujemy wszystkim którzy pomogli nam ogarnąć top 1 wśród partii.

Po drugie prezentujemy Wam naszych kandydatów do kongresu na kadencję listopad/grudzień 2014. Zachęcamy wszystkich … mais informações »

Co zrobić gdy największą przeszkodą jest Twój sojusznik?

101 Dia 2,555, 07:58 Publicado em Poland Poland Análise e debates políticos Análise e debates políticos

Kilka artów już o tym było. Kilka bezsensownych. Kilka w miarę mądrych choć zbyt dużo w nich było niewybrednych epitetów. Kilka kłamliwych. Klika propagandowych. Ja napiszę własny. Takie tam o tym co się teraz dzieje. Nie mam zamiaru Was nakłaniać

mais informações »

Epic Warfare - haters gonna hate

68 Dia 2,538, 01:05 Publicado em Poland Poland Análise da guerra Análise da guerra


Witajcie!

Część GROMu w poprzednim turnieju wspomogła Armenię w zmaganiach o tarcze i golda. Przedstawiam garść informacji na ten temat żeby każdy wiedział o co kaman.

- W akcji … mais informações »

Ave Imperium!

47 Dia 2,530, 01:58 Publicado em Poland Poland Análise e debates políticos Análise e debates políticosAve! Prezentujemy Wam naszych kandydatów do kongresu na kadencję październik/listopad 2014. Zachęcamy wszystkich do oddania głosu na Partię Imperialną.

Oto nasza lista:
1. [url=http://www. … mais informações »

Co się stało? Łazienka jest zamknięta!

89 Dia 2,501, 02:56 Publicado em Poland Poland Análise e debates políticos Análise e debates políticos

Hej!

W piękny dzisiejszy dzień witam Was wszystkich erepowiczów. Czemu piękny? Bo w ciągu ostatnich 24 godzin odzyskałem wiarę w społeczność ePolski. Oto wynik współpracy ePolaków. Okazało się, że obojętność na brudną politykę nie sięgneła

mais informações »