Fundo lig/desl

Inscrever-se

 

Continuar

Continuar Ao criar uma conta, você estará concordando com os Termos de serviço e a Política de privacidade
Reenviar e-mail   |  Não recebeu o e-mail? confirmation@erepublik.com

Resend the confirmation email to this address

Reenviar e-mail Não recebeu o e-mail? confirmation@erepublik.com

[NM] Skelbiamas straipsnių konkursas!

Dia 1,821, 11:16 Publicado em Lithuania Lituânia por Naujoku Ministerija


Dėmesio, dėmesio, dėmesio! Naujokų Ministerija skelbia konkursą, kuris labai svarbus visai mūsų bendruomenei bei eLietuvai. Prisidėk prie to ir TU!


Ką tau reiks padaryti?

Mums reikalingas agitacinis, motyvuojantis bei niekada su eRepublik žaidimu nesusidūrusius žmones patraukiantis straipsnis. Tu turi jį parašyti!

Kas jame turi būti?

Tai yra laisvo pobūdžio tema. Tu gali rašyti apie eLietuvos užkariautas kadaise žemes, didžiuotis buvusiomis didelėmis teritorijomis bei taip sudominti patį skaitantįjį. Tu gali rašyti apie dabartinę situaciją, apie visai neseniai buvusius karus su Švedija arba pasirašytą taiką su Baltarusiją. Tu gali papasakoti apie galimybę šiame žaidime būti kuo nori: nuo kareivio, verslininko, seimūno iki žurnalisto ar prezidento. Arba viską sudėti tiesiog į vieną straipsnį. Tai laisva tema, todėl straipsnio tematika taip pat yra visiškai laisva.

Kodėl dabar ir kam visa tai?

Dabar yra labai puikus metas. Jei pažvelgsite statistiką, per pastarąjį mėnesį mūsų tik daugėja. Tai kodėl pamažu tą daugėjantį naujokų skaičių nepaspartinti ir nesukelti tikrojo BabyBoomo!

Kur visa tai bus talpinama?

Labiau besidomintis eLietuvos spauda tikriausiai jau žino, kad straipsnis bei jau sukurti keli baneriai bus talpinami įvairiuose interneto tinklapiuose pavyzdžiui kaip lrytas.lt, delfi.lt ir kiti.

Kas Tau iš to?

Visų pirmiausia garbė. Visų antra, žinojimas, kad visgi kažkuo prisidėjai. Na ir trečia, kaipgi be prizų. Už pastangas bus apdovanoti visi.

Kas laimės?

Laimėtojais čia bus visi. Jei bus išties daug atsiųstų straipsnių, tai po dviejų parų bus rengiamas balsavimas dėl pačio geriausio. Jei bus ne tiek daug, tada Naujokų Ministerija pati nuspręs, kuris verčiausias geriausio titulo. Esmė, kad kiekvienas straipsnis gali būti naudingas! Kiekvieno išsakytos mintys gali pasitarnauti dėl eLietuvos praplėtimo. Vieni straipsniai gali būti talpinami vienur, kiti kitur. Pralaimėtojų čia nebus.

Kur siųsti?


Straipsnius prašome siųsti NM ministrei miestietei arba viseministrui freshui. Jei reikia ankstesnių straipsnių pavyzdžių, jų galite kreiptis į paminėtus žmones.


Taigi, ar Tu pasiruošęs tam? Ar pasiruošęs, kad Tavo sukurtas straipsnis išvystų dienos šviesą ir po kelerių metų jau užaugęs naujokas pasakytų: Tu su savo žodžiais mane sudominai? Tada pirmyn! Padarykime BB kartu! Tegu eLietuva pabunda!

PS. Pavotinkit, kad kuo daugiau žmonių tai pamatytų ir susidomėtų. Ačiū

Pagarbiai
NM komanda


 

Comentários

THE SPIRIT III
THE SPIRIT III Dia 1,821, 15:00

o7

auris0
auris0 Dia 1,822, 05:19

o7

Lari0x
Lari0x Dia 1,822, 10:28

Nebandėt išsimušt kokį bent tūkstantį pagrindiniam prizui? Manau, duotų.

freshas
freshas Dia 1,822, 11:19

Specialiai nebandėm. Jei ką, tai tas prizas ar prizai bus. TIk bėda ta, kad nesulaukėm dar nei vieno pretendento : (

 
Publicar comentário

O que é isso?

Este é um artigo escrito por um cidadão do eRepublik, um imersivo jogo de estratégia baseado nos países do mundo real. Crie um personagem e ajude seu país rumo à glória. Torne-se um herói de guerra, um editor renomado ou um guru das finanças.