[GOV: Culture Center] Iнтерв'ю з Голосом Опозиції - Anderwall

Day 912, 00:37 Published in Ukraine Ukraine by Ministry of Culture

Доброго дня!

http://www.ljplus.ru/img4/f/l/fluffy__/ss.jpg">

Сьогодні ми вам запропонуємо інтерв'ю з членом конгресу цього скликання, його називають "голосом опозиції". Зустрічайте пан Anderwall.

[img]http://www.ivseti.ru/image/rupor3105.JPEG[/img]

Як відомо в еРепаблік можна створити карьеру політика,економіста,журналіста та військового. Чому ти вибрав шлях політика?

Anderwall: Спочатку - це була спроба у журналістиці. Далі - найбільш наближене - це політика. Я пройшов по Дніпру, просто звертаючись до виборців. Так, мені довелось надсилати багато листів та відповідати на багато питань. Але за це у мене більше 100 друзів. Сьогодні мої виборці мені довірили Конгрес. Якщо завтра цієї довіри не буде - будемо переходити у іншу систему координат. Хоча, я планую це робити паралельно. Зараз вже є і політика, і газета. Скоро буде компанія.

А чому саме урп?

Anderwall: УРП - це політична сила в еРепаблік, у якій ти можеш реалізуватися, не зважаючи на свій левел. Доволі демократичний устрій дозволяє тобі впливати на певні події у житті сили. Плюс, курс на ЕДЕН, який, на мій погляд, є наразі виваженим.


Шановний Андерволл, чому на вашу думку опозиція відмовилась ставати членами кабміну та створили ТКМУ?

Anderwall: Дякую за питання. По-перше, я не вважаю взагалі можливим для опозиційних сил брати участь у роботі органів виконавчої влади в еУкраїні. Основною функцією опозиції завжди було і є котнроль за діяльністю влади та висвітлення дій влади, як відкритих, так і закритих, для населення. В той же час, якщо опозиція входить у Кабмін, вона добровільно бере на себе відповідальність (солідарну) за дії влади, з якими вона не погоджується.
Anderwall: Наразі, ТКМУ не працює. Він заморожений. Створена інша структура, яка діє і діє публічно. Це совєрідний координаційний центр опозиції. Ми відходимо від формалізації для покращенні діяльності.

Як ти ставишся до тероризму в ерепі?



Anderwall: Те, що вноситься сьогодні як "тероризм", насправді є діями опозиції, що направлені на протидію роботі владних інституцій. Я можу погодитись, що не всі дії є абослютно конструктивними. Втім, ніхто і не казав, що опозиція буде конструктивною. Якщо опозицію не чують, говорити пошепки далі немає сенсу. Потрібно говорити голосно, кричати.
Тому, в проявах еСвіту така протидія - це не тероризм. Утім, мені шкода, що, наприклад, взаємні репорти вибили з еУкраїни певних високолевельних гравців, що аж ніяк не є добре.

Тобто блокування переводу грошей з казни це не тероризм держави? кража державних орг? це лише мета заявити про себе?

Anderwall: Фактично, за мірками РЛ - це громадянська війна. А у війні, на превеликий жаль, допускаються всі засоби...
З приводу блокування коштів, є чудовий вислів нашого президента Геки, що "армія ні дня не була без грошей". Тобто, фактично блокування не було.

Питання від одного нашого читача:
Чому опозиція краде армійські фірми?
Чому опозиція краде державні організації?
Чому опозиція заважає роботі армії та уряду?
Чому опозиція роздає українське громадянство полякам та румунам?


Anderwall: Дякую за питання.
1. На скільки я знаю, армійське майно було повернуте з невеликою доплатою.
2. Щодо організацій, я вже говорив вище.
3. Ми не заважаємо роботі армії і уряду. Ми просто не даємо уряду і президенту проштовхувати через конгрес ті чи інші рішення. Нас мало, нас не хочуть чути, тож ми вимушені шукати шляхи, аби нас чули.
4. Знову ж таки, повертаючись до сказаного. Комітет з громадянств не діяв на той час. По механіці гри, яку так люблять мої колеги, право надати громадянство - це право конгресмена. Щодо загрози ТО з боку цих нових громадян - це дуже під великим сумнівом. Жоден із них не пішов у конгрес чи не зайнявся політикою.

Тобто з твоїх слів зрозуміло що під ТО ти розумієшь коли іноземний громодянин будей йти до конгрессу.Але ті хто отримав громодянство можуть проголосувати за того хто видав громодянство, а це вже не волевиявлення українського народу.
Як ти ставишся до втручання в наші вибори іноземних громодянин з нишими паспортами?


Anderwall: Втручання у вибори, це коли іноземна сила банально приходить і краде голоси. А ці люди зараз що отримали наше громодянство - це наші громадяни. Хай і нові. Я можу навести приклад Болівії, де певні уроженці еУкраїни наразі знаходяться у Конгресі, є президентами ПП. Це громадяни Болівії. Щоправда, мене тривожить, що ці болівійські піддані працюють в нашому уряді і саме це я вважаю загрозою з боку Болівії.
До речі, жодного підданого Пакистану в нашому Уряді чи Конгресі немає.

Тобто з вашої відповіді стає зрозуміло що для тебе краще румин з еУкраїнським громодянством чим українець з еБолівійским

Anderwall: Ні, я не вважаю, що надані громадянства повпливають на вибори. Ми говоримо про останні 24. А чи прораховував хтось, скільки до цього паспортів отримали росіяни, поляки, румуни, серби. Який паритет цих сил зараз. Мені цікаво було б подивтись на цей графік і замислитись, а чи немає із 100% виборців тільки 40 чи 50% саме українців по народженню.

Так, можешь звернутися до голови комітету по контролю за громодянством він тобі дасть список іноземних громодянин з нашим громодянством

Anderwall: Тобто, там вже до останнього фейлоскандалу було мінімум 100 іноземців. І ми говоримо про ще 24 і робимо з цього мегабомбу? Смішно!

Як по твоєму необхідно боротися з тероризмом?

Anderwall: Окрім механіки гри мають бути чіткі і прозорі домовленості, які б виконувались з кожного боку. І, звичайно, мають дотримуватись елементарні засоби безпеки, наприклад, для орг.

Скажи будь-ласка, як ти ставишся до ботоводства?дуже багато гравців в україні були забанені за це.



Anderwall: Я засуджую це як явище і вважаю за неможливе таку стратегію гри.
Жодних виправдань для ботоводства бути, в принципі, не може. Ні політичних, ні економічних, ні соціальних, ні військових.

Всім відомо що ти раніше грав під профілем Basov, який був забанен за ботоводство перед виборами в конгресс. Що саме трапилось? помилка адмінів?

Anderwall: У Басова не було жодного бота. Чому, це питання не до мене, мабуть. Щодо апеляції, то вона була фактично на 2 рядки , можлив не була обгрунтована. Можливо були питання по певним донейтам чи друзям.

Ви писали, що потрібно створити чітку систему звітності, та, щоб урядовці писали щотижня звіти і тому подібне. (http://erepublik.in.ua/viewtopic.php?f=38&t=2267)
Чи не вважаєте Ви, що від гри потрібно отримувати задоволення, а не навантажувати людей не "убер" важливими справами. Ми ж, все-таки, за це РЛ грошей не отримуємо, а час втрачаємо, нудьгу прибавляємо


Anderwall: Дякую за питання. В еСвіті є моделі держав. Спрощені - але моделі. Є економіка. Є бюджет. Є влада. Влада обирається народом. Тобто, кожен з народу має право знати що робить обрана ним влада. Поняття "демократія" не змінюється у залежності від РЛ чи еСвіту.
Просто необхідно виробити таку форму звіту, аби і не складно було його робити, і інформація була більш-менш повною.

Ти розумієшь що деяка інформація є закритою? наприклад в армії не прийннято розголошувати звіти по десанатам? ці звіти закриті

Anderwall: Звичайно. Але не питання показати скільки грошей ість той чи інший полк. Тут питання за формою звіту. Звичайно, і АНБ не буде про все звітувати...

Також Ви запропонували "Громадське обговорення" (п.2), чи не вважаєте Ви, що всі активні гравці уже є в Конгресі, або певною мірою впливають на ситуацію/рішення через коменти/КабМін?

Anderwall: Дякую за питання. Ні, не погоджусь. Не всі активні гравці є у Кабміні і у Конгресі, хоча б через кількість цих органів. Плюс, є багато позапартійних, які також є активними. У партій є свій актив, думка якого може не збігатись з партійною лінією... Не треба боятись громадського обговорення. Це не батіг для влади, це можливість зрозуміти чого хоче населення. Наприклад, той же епіспер дозволяє чітко і якісно такі опитування провести. Щодо коментів - це теж саме, аби у РЛ проводили референдум поштою. Ми ще не доросли до такого. Срач і тільки срач у коментах. На жаль...

Але чому ви покладаєте роботу Конгресу на простих людей, навіть активних? Все ж таки їх обирають для того, щоб вони підписували МПП/переводили гроші/т.п., а не прості громадяни "тупцювались" у гілках форуму, кажучи свою думку. Також, пропадає стимул проходу в Конгрес, адже ти можеш викласти свою думку в "спец. гілці", а в Конгресменів будуть тільки кнопочки, якими вони будуть голосувати.

Anderwall: Конгрес - це орган представницької влади. Але не слід забувати, що не завжди 40 осіб мають право вирішувати за 4000. Та ж ситуація з військовими блоками. Країна не може розділитись надвоє, просто не має на це права. А обговорюватись мають не всі питання, не технічні, а саме основні. Наприклад, інтеграція у блоки, бюджет (якщо ми таки вирішимо його створювати), та ж Констиутція, про яку наразі ніхто не знає і т.д. Але не кожен перевід грошей.

Anderwall:Дякую всім за питання! Мені приємно було давати на них відповіді!

Дякуемо Anderwall за цiкаве Iнтерв'ю. Всьго Вам доброго.

Iнтерв'ю пiдготовав A1mar.