Всьо буде Україна або Коротка історія еУкраїни

Day 3,749, 09:56 Published in Ukraine Poland by Felicimiento

Вітання усім! Після останньої вікторини я переконався, що у ніхто у нас добре не знає славних сторінок минулого еУкраїни. Тож сьогодні маленька лекція на тему, з картинками.
Ось перша:

еУкраїна і її колонії на мапі еСвіту. Узагальнення з 2010-2018 років. Білим - атаковані,але не здобуті регіони


еУкраїна і її колонії на мапі еЄвропи. Узагальнення з 2010-2018 років

Колонії у Молдові

Історія еСвіту до початку 2011 року відома уривчасто. Десь збереглися уривки мап, десь історії воєн...
Перший скрін із повністю випиляною еМолдовою - серпень 2009 року. Цього достатньо для цієї статті, але зазначу, що в подальшому нашого кольору ця країна чи окремі її регіони були не один раз. Хоч і пару раз вони проходилися по наших регіонах (2011, 2014).

Війни зі Словаччиною
еСловаччина була врятувала еУкраїну від повного випилу еРосією, тимчасово зайнявши Закарпаття (2011). Але у подальшого між нашими країнами проходили війни із захопленням регіонів. еУкраїна змогла захопити лише Східну Словаччину. А от Центральну - вже ні. (березень 2011, 2012).

Литовський похід

У квітні 2011 року еУкраїна взялася допомагати еБілорусі проти Литви. Під час цієї кампанії було зайнято два білоруських та два литовських регіони.

Турецький фейл
Травень 2011 року позначився початком невдалого періоду втрати території, повністю чи частково. Невдала атака на турецький регіон призвела до випилу еУкраїни еТуреччиною, а деякий час еСербією. До захоплення наших регіонів у цей час вдавалися також еПольща, еСловаччина, еМолдова, еУгорщина. У вересні 2011 року на нашу землю прийшла еБолгарія і стала щитом від еТуреччини, караючи інших наших кривдників. Це дозволило еУкраїні закріпитися у північній частині своїх корінних земель.

Обмін з еРосією
У листопаді 2011 року Україна обмінялася регіонами з еРосією - з метою бонусу до виробництва їжі. Їм було віддано Сіверщину, ми отримали Центральне Чорнозем'я. Під час цієї війни наприкінці жовтня для еБолгарії було захоплено Північний Кавказ (і тепер еБолгарія закривала ще й еРосію від турків).

Угорські війни
еУгорщина - один з найдавніших і найзапекліших наших ворогів у грі. Це зараз протистояння вгамувалося, а в минулому пиляла вона нас не раз. Перша мстя у вигляді спаленого Будапешта прийшла до них у грудні 2011 року. Вдруге їх столиця горіла у січні 2012 року. Загалом було захоплено 3 регіони еУгорщини. Десь у січні настало і замирення з еТуреччиною, тож еБолгарія покинула наші землі.

Ресурсні колонії у Білорусі

У середині січня 2012 року еУкраїна зайняла два східні регіони еБілорусі - Гомель і Могилів. Обидва мали відсутні у нас бонуси до виробництва їжі.

Польсько-українська війна

Гарно йшла для нас, та негарно закінчилась почата у лютому 2012 року війна з еПольщею. Малопольща, Силезія, Саксонія, Брандендург, Мазовія захопювалися під час неї, але завершилося усе повним випилом еУкраїни у квітні.

Російський фейл
Криза закінчилася відновленням територіальної цілісності у травні 2012 року. Протягом двох місяців відбувалися лише незначні війни з еЛитвою, еМолдовою, еСловаччиною та еУгорщиною. А наприкінці липня відбулося споба реалізувати одвічну мрію - спалити Москву. Невдала. Щось горить погано. У результаті еУкраїна була випиляна еРосією, еБолгарією та еМолдовою. Через тиждень еУкраїна звільнилася від окупації (крім окупованих еРосією 4 північних регіонів) і випиляла еМолдову.

Угорська окупація
Протягом майже двох років з нетривалими перервами еУкраїна була окуповано еУгорщиною. Зелений колір наших корінних регіонів з'явився тут у середині серпня 2012 року. І тільки-но якийсь наш регіон звільнявся - НЕ від мадярів і нова війна. Вони розпоряджалися нашими регіонами як собі хотіли. Схотіла еМолдова побавитися у ТВ - тримайте Поділля, схотіла еПольща поскубати турків - нате вам коридор по українських землях, треба румунам залізо - тримайте, не шкода, у нас його багато.

Фіно-угорські війни

Ситуація змінилася з початковом чергової світової війни (кін. травня 2013). еУгорщина не могла утримувати українські РВ і воювати проти еРосії. У результаті відбулася угода, за якою еУкраїна мала 6 регіонів у північно-східній частині, еУгорщина контролювала решту. Додатковим плюсом стала можливість таки спалити Москву, яка була реалізована негайно. А також згорів і Петербург. Перед тим було зайняте вже знайоме Центральне Чорнозем'я. Решта 9 регіонів зайняла еУгорщина. Це перший і єдиний повний випил еРосії у тій війні, від подальших вони втекли в Африку. Надалі Москва горіла ще не раз. А у липні еУкраїна повністю випиляла е-Фінляндію. Та через чергову сварку з мадярами усі спільні здобутки було втрачено, а довоєнна ситуація відновилася - випил від еУгорщини.

На Волзі
Втогнення еЧилі у Західну Європу сприяло перекроєнню ситуації у всій Європі. На допомогу еУкраїні знову прийшла еБолгарія. Мадяри відмовилися від контролю за еУкраїною. Українці ж тепер мали надавати свої регіони болгарам. І не тільки свої - у травні 2014 року були завойовані Північний Кавказ і Волга, щоб туди прийшли болгари.

Перший авіаудар

Перший млинець, як відомо, глевкий. Перший авіаудар еУкраїни (на 24-му місяці з часу їх запровадження) мав дати змогу закріпитися на Балканах. Але на зайовування третього і останнього регіону еЧорногорії щось пішло не так і перебування еУкраїни тут тривало всього 6 днів.

Протоптаними шляхами
До квітня 2015 року нічого нового для себе еУкраїна не відкривала - якщо щось і завойовулось чуже, то вже повторно. Після того, як еБолгарія покинула наші землі, війну еУкраїні оголосила еМолдова (липень 2014). Їй майже вдалося випиляти еУкраїну, але втрутилася еТуреччина. У середині липня знову ледь не згорів Будапешт. Але справа закінчилася окупацією еУкраїни з боку еРумунії (серпень) та еУгорщини (вересень). У результаті сформувалась нова мапа еУкраїни, за якою їй знову діставалася північно-східна частина, тоді йшов румунський щит, а три західні регіони належали еУгорщині.
На межі 2014-2015 років - спільний випил еРосії: її території поділили еЛитва, еУкраїна і еГрузія. Москва згоріла, її задимлені руїни забрали американці, які прибули на поміч московитам.

Війна проти еУруґваю

У квітні 2015 року - новий авіаудар, вперше за межі Європи. Ціль - колонії Уруґваю в Нігерії. Вдалося завоювати 3 регіони, справі завадила еБразилія.

Південно-східний напрямок

Влітку 2015 року - випил від еРосії, що тривав кілька тижнів. Листопад - спроба допомогти еТуреччині звільнитися від іранської окупації - невдала. Лютий-березень 2016 року - нова війна з еРосією. Нового нічого, лише спроба захопити Урал. У тому ж березні - спроба вибити еПеру з Кавказу. Невдала атака на Кахетію, перуанська окупація еУкраїни.

Авіаудари і тривалі ТВ



У травні 2016 - авіаудар по еФранції і ТВ, яка відбувалася на 5 регіонах.
У серпні 2016 - нетривала висадка в еАвстралії (спільно з еУгорщиною).
З вересня 2016 по квітень 2017 - ТВ у Швейцарії (на трьох регіонах, четвертий один раз був захоплений).
Лютий 2017 - ТВ з Німеччиною на 4 її регіонах.
У квітні - листопаді 2017 року - війна з еСША на нашій території. Спочатку випил (як покарання за наш опір) - згодом ТВ.
з листопада 2017 року - авіадур по еЛатвії для ведення ТВ на трьох регіонах. Згодом формат було змінено на сучасний.

Ось на цьому все. Хотів ще склепати таблицю з кожним регіоном, але то багато мороки. Тому просто список за країнами

Австралія - 3/7
Білорусь - 4/6
Латвія - 3/4
Литва - 2/5
Молдова - 4/4
Нігерія - 3/6
Німеччина - 6/13
Польща - 3/6
Росія - 5/12
Словаччина - 1/4
Угорщина - 3/7
Фінляндія - 6/6
Франція - 5/22
Чорногорія - 2/3
Швейцарія - 4/4

Дякую за увагу. Не забувайте коментувати.