[УКП] Що таке консерватизм?

Day 2,850, 01:53 Published in Ukraine Ukraine by McSimka22
Шановні громадяни!
Це моя 3-я стаття на виконання місії журналіста, тож прошу підтримати її 25-ма коментарями, дякую)

Починаючи писати статті, написав про себе, про сторінку з історії військового загону, тепер час написати про ідеологію, яка близька мені по духу, через що я і є членом е-партії УКП.

Консерватизм виник в Англії після реакції на Революцію в кінці 17 століття - країні, яка береже традиції і від того займає впливове місце в світовій геополітиці. Консерватори ненавидять революції, оскільки вважають, що вони підривають основу існування суспільства і людства в тій формі, в яких вони знаходяться на момент початку змін, яка б хороша чи погана ця форма не була (хоча більшість консерваторів тяжіє до монархічного устрою держав, а якщо не монархічного, то правління з визначеним лідером, який і є гарантом існуючих прав, свобод і обов'язків).

Девізом усіх консерваторів є вислів якогось лорда (ім'я, на жаль, не пам'ятаю) "Якщо зміни проводити не потрібно, їх потрібно не проводити" 🙂

У сучасних суспільствах консерватизм є однією з чотирьох так званих базових ідеологій: демократія, лібералізм, соціалізм і консерватизм.

Консерватизм вносить в досить нестійку систему з держави і особистості третього гравця - соціальні групи і інститути, начебто сім'ї, церкви, цехів. На думку консерваторів, ці групи повинні виступати посередниками між індивідом і державою і, відповідно, повинні володіти своїми правами та обов'язками, своїми сферами впливу. Таким чином, скорочується кількість прав держави та індивіда, однак це полегшує взаємодію в суспільстві в цілому. З точки зору стороннього спостерігача, всі три ідеології (консерватизм, лібералізм, соціалізм) мають своїх власних «улюбленців» в суспільстві: соціалізм віддає перевагу державі, консерватизм - соціальним інститутам (насправді, він не дає переваги нікому), лібералізм же стверджує, що права особистості повинні найширшими в суспільстві(як і обов'язки).

Основні постулати консерватизму такі:
1) Основою консервативної ідеї є її ставлення до історії. Лише історія заслуговує істинної довіри, оскільки історія дійсно надає людству накопичений їм досвід, на відміну від абстрактних і дедуктивних вигадок і навіть фантазій, якими керуються інші ідеології.
2) Влада і власність - два стовпи консервативної філософії. Свобода в розумінні консерваторів вторинна, але невід'ємна від порядку, що породжується владою.
3) Підтримка сталого порядку в світі за рахунок зміцнення власної безпеки, застосування у виключних випадках військової сили, захист власного ринку шляхом системи обмежень для інших держав.

Неможливо стати консерватором, не погоджуючись з вищевикладеним, але заклик до вступу в партію є доречним, оскільки УКП є партією ідеї, яка здатна забезпечити стабільність і поступовий розвиток е-України!
http://www.erepublik.com/uk/party/ukrainian-conservative-party-3734/1 -
вступайте в УКП!
Вам праворуч: